STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | Beşiktaş 1-0 Bursaspor | M.S. | 16 Şubat

Ya 8jk nedir arkadaş, ilk derbide o kadar berbat oynamamıza rağmen drogba bruma A.Ş sayesinde maçı çevirdik. İki iki iki iki diye bağırıp iki gol yediler :D Fener bu akşam yenilirse, biz de antalyayı yenersek %99 şampiyonuz benim gözümde

Erciyes'in Manisa'da Akhisar'ı yenmesi, Beşiktaş'ın Bursa'yı yenmesi oldukça süpriz sonuçlar.

Ahmet C. bu maçlar hakkında da yorum yapar mı acaba midem bulanıyor fln diye?

Bilic kotu bir td

Bjk kotu bir takim

Onlarin rakibi biz degil, eskisehir, kpasa, antalyaspor falan

Haftaya 3-4 tane cakar, realiteye geri dondururuz bunlari :)

Benim anlamadıgım adam golü atarken elini 2 metre açıyor rakibini itiyor. Burak olsa ortalık yıkılır Burak rakibe tırnağıyla dokunsa faul calınır.

Almedia nın hem ilk hemde gol pozisyonundaki 2 sarjı da nizami degil bence

Bu kargalara oldu olasi kiyak geçilir zaten. 11 olan şampiyonluklari 13'e çikardilar geri kalmasin diye. Tüpçü, Aziz ve RTE'nin yönettigi futbolu izlemek istemiyor artik insan. Eger bunlar Türk futbolunu yönetmeye devam edecekse FIFA Türkiye nin lisansini iptal etsin daha iyi.

Biz şampiyon olurken iyi bir şey yok,rakipler kazanınca mı bir şeyler oluyor sürekli?Bu forumda Bjk'den benden çok nefret edenin olduğunu sanmıyorum ama adamlar her kazanınca bunları temcit pilavı gibi ortaya koymak sıkıyor artık.Haftaya maç var işte,yenersek önlerindeyiz,bu kadar iş.Yenemiyorsak da vay demirören,vay hakem diye zırlamanın anlamı da yok.

Bjk ikinci yari cok iyiymis ligde en cok puan toplayanmis. Ulan biz kimlerle oynadik bunlar kimle. Nasi goklere ciksrdilar yaw

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt