STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

Öncelikle Melo cok cok dikkat etmesi lazim. Besiktas derbisinde lazim olacak. Aman diyeyim.

Sonra deplasman fobimiz ortada. Üstelik bu sezon Antalya ile oynadigimiz 3 macta da berabere kalmisiz. Bence puan kaybederiz.

Melo - Selçuk bu maç dinlendirilmeli. Beşiktaş maçında cezalı olmasınlar. Özellikle Melo mutlaka BJK karşısında olmalı.

Mobil cihazdan gonderildi

Melo bence maca yedek baslamali. Duruma gore oyuna girer

Melo yerine veysel veya yekta oynasin

Verstuurd vanaf mijn Nexus 5 met Tapatalk

Meloyu yedek birakmak gibi bir lüksümüz kesinlikle yok. Melo ile zaten yeterince zor olacak.

Belki ilk yariyi iki farkli önde bitirirsek (sanmiyorum) cikartabiliriz Meloyu.

muslere

eboue semih hakan telles

ceyhun

selçuk melo

wes

burak drogba

ilk yarı maçı koparabilirsek ikinci yarı melo selçuk çıkar

Benim korkum Antalyadan degil. BJK yarisa dahil olmak için bizim maci kasacaktir. Antalyayi her türlü yeneriz.

Mobil cihazdan gonderildi

Benim 2 korkum var.

Birincisi çapsız Aybaba faktörü.Adam çoluk çocuğa karşı 4-6-0 oynattı.Hafta sonu kim bilir nasıl oynatır.

İkinci korkum Aybaba faktöründen dolayı pek fazla pozisyon bulamayacağımız için yeteneksiz Burak'ın golleri harcaması.

Yoksa gol yemeyiz yine.Gençler de dahi bir savunma mentalitesi oluşmaya başlamış mükemmel savunma yapıyoruz...

Antrenmana baglandilar GSTV´de. Roberto Mancini yine takimi 2 gruba ayirmis.

Hamit ve Burdisso As takimla birlikte calisiyordu bu sefer.

Antalyaspor Galatasaray´a ters gelen bir takim herzaman ama cok tehlikeli, güclü bir takim olduklarini düsünmüyorum.

Maca konsantre olursak ve maci mutlaka kazanmak icin oynarsak, bu maci kazaniriz.

Felipe Melo´dan cekiniyorum ama. Hakemler eyyam yapabilir bu konuda.

Üst Alt