STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

koca sezonda üc deplasman galibiyetimiz olmasina ragmen hala sampiyonluk icin hersey kendi elimizde!

arkadasinda dedigi gibi aglamaya gerek yok...

Sezon basindan beri böyle diyoruz zaten. Ancak sampiyon olacak takimin da bazi firsatlari degerlendirmesi gerekir.

Bu deplasman performansiyla sampiyon olan takim yok. Biz sampiyon oldugumuzda kazanilmasi gereken maclari kazaniyorduk.

Bu istegi göremiyor taraftarlar. Hayati bir dönemdesin, yine iddiali duruma gelmissin, ama ayni ruhsuzluk. Olmaz.

Bu deplasman performansiyla sampiyon falan olamayiz. Ha derseniz ki fener cok mu iyi, tabi ki hayir, onlar da rezil, fakat dedigim gibi onlar 10 puan kaybetsin deplasmanda, biz 15 kaybederiz, bu kadar leshiz iste.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muslera

Eboue Semih Hakan Telles

Melo Selcuk

Hajrovic Sneijder Emre

Burak

Yedekler:

Ufuk

Gökhan

Sabri

Veysel

Yekta

Gündogan

Umut​

herseye ragmen drogbanın sahada olması bıle psıkolojık ustunluk kuracaktır rahat olun drogba affettırecek kendını bu mac ve chelsea macı

Eskişehir maçını izleyen adamlar hala forvete Burak yazıyor.Burak tek forvet olursa maç masa tenisine döner ileride top falan tutamayız.

Veysel'i ön libero oynatıyorsunuz da arkadaşlar bunu neye istinaden yapıyorsunuz ? Tokat maçına bakarak mı ?

Eboue--------Semih-------Balta--------Telles

----------------Ceyhun------------------

---------Çolak---------------Melo-----------

Burak------------------------------Sneijder

-----------------Hajrovic---------------------

Hajrovic zaten en iyi performansını forvet arkasında gösteriyor.Burak ve Sneijder skorer oyuncular gol sorunumuz olmaz.

4-6-0 oynarım ben olsam...

rize rize diyosunuz bana ne rizeden?

olm önce su besiktasin önüne gecelim.

ücüncüyüz ya. en cok ona yanarim.

mac cok önemli.

Eğer şampiyonlar ligine gidip hala yabancı sınırını kaldırmakta diretirlerse kendileri bilir.

Kaç senedir Avrupa'da yoklar 4.torbadan girerler.Ondan sonra da sırayla rakipler üzerlerinden silindir gibi geçer Beşiktaş rekorunu geliştirir :D...

Arkadaşlar benimle dalga geçmeyin ama ben diyorum ki; bırakın Mancını şu sistemini bir oturtsun varsın bu yıl şampiyon olmayalım ha sorarsanız ben şampiyonluktan ümidimi henüz kesmedim Antalya maçında oynayan defans oyuncuları uyumsuzdu deplasman ile alakası yok özellikle Burdısso ve Semih özellikleri bakımından birbirini tamamlayan bir ikili değildi bu yüzden ben Antalya maçını pek takmıyorum ama yine söylüyorum şampiyon olmazsak bile ben hiç üzülmem yeter ki Mancını şu sistemini oyun felsefesini takıma bir oturtsun yaz transfer döneminde de iyi bir forvet ve kaliteli bir stoperle daha yerlere gelebiliriz biraz sabır kolay değil bu işler öyle bu yıl için tek hedefim 2.olalım Avrupa'ya gidelim bu maçı bu yüzden çok önemsiyorum eğer biz bunları sahamızda ezici bir futbol ve 3-0 vb gibi net skorlarla geçebilirsek Beşiktaş'ı moral olarak dağıtarak kendimizden uzaklaştırabiliriz bu da 2.olmamızı kolaylaştırır.

Dikkat arkadaşlar Chelsea maçına 1 haftavar Burdissodan cacık olmaz belli Semihin yanında oynayacak Chedjou yada Hakan ikiside sakat o zamana kadar form tutmaları zor gibi ne yapacaz?

Üst Alt