STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat

1-1 biter. Elazığ öne geçer ilk yarı. İkinci yarı 70 gibi Kuyt atar 1-1 olur öyle biter.

Haftaya Beşiktaş'ı yeneriz puan farkı 4'e düşer tekrar.Sonra ilk deplasmanda takılırız tekrar 6-7 falan olur.

Bu sene böyle gider işte.

hiç beklemeyin adamlarda boyle başkan oldugu sürece bu saatten sonra hakemleri bağladı puan falan bırakmazlar kotu oynasalar hakem devreye girer fenere verir hiç ümidim yok.

Elazığ fena top oynamıyor. Serdar Özkan falan oldukça formda. Dünkü maçta mükemmel bir asist yaptı. Fenerbahçe'yi zorlarlar gibime geliyor.

kendi forumunda yaz böyle şeyleri

bjk bizi yener diyorsun

hiç bir galibiyette ortalıkta yoksun

biz yenilince yorum yazıyorsun

daha ağır konuşurum da modlara dua et

korktugumu mu zannettin simdi

sen kimsin olm, ne istiyorsun sen benden?

hadi konus bakalim konusabilirsen.

tek ben mi öyle seyler yaziyorum. baksana mesela hakan delikanliya oda karamsar seyler yaziyor.

bide pismis kelle gibi iftira atiyon. ulan sen benim düsüncelerimi nerden biliyorsun. belkide o yorummlari öylesine atiyorum . biliyormusun ne zaman bi mac hakkinda olumlu bisey yazinca tersi cikiyor. belki ondan o yorumlari atiyorum. sonucta takimimi düsünüyorum.

biz galip gelince de genellikle televizyon bakarim DAVUT bey. keyif alirim bizim galibiyetimizi konusurlarsa. yenilince de acimi forumdaki renktaslarla paylasirim.

ne adamsin sen ya

Davutcum sakin olur musun

$

korktugumu mu zannettin simdi

sen kimsin olm, ne istiyorsun sen benden?

hadi konus bakalim konusabilirsen.

tek ben mi öyle seyler yaziyorum. baksana mesela hakan delikanliya oda karamsar seyler yaziyor.

bide pismis kelle gibi iftira atiyon. ulan sen benim düsüncelerimi nerden biliyorsun. belkide o yorummlari öylesine atiyorum . biliyormusun ne zaman bi mac hakkinda olumlu bisey yazinca tersi cikiyor. belki ondan o yorumlari atiyorum. sonucta takimimi düsünüyorum.

biz galip gelince de genellikle televizyon bakarim DAVUT bey. keyif alirim bizim galibiyetimizi konusurlarsa. yenilince de acimi forumdaki renktaslarla paylasirim.

ne adamsin sen ya

Sayın Onursal hala sakin olmamı bekliyor musun ?

Üst Alt