STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat

Geçen hafta yazdım bu haftada yazıyorum; Fenerbahçe futbol oynayarak şampiyon olamaz ortalığı germek için her hafta çırpınacaklar. Gerilim lazım onlara.

suanda Selcukta ne top surme var ne sut nede adam akilli ise yarayan pas ..

Umut gundogani ne diye aldik oynamitcaksak .. bence yazik ediyoruz cocuga selcuktan cok suanda oynama sansi var

Kesinlikle doğru..Salihi denedi hoca bir halt olmayacağını anladı kadroya almıyor ama Umut 1 kez bile şans bulmadı Koray şans bulamadı..hadi Koray'ın mevki çok önemli stoper 1 hata pahalıya patlar ama Umut'un oynatılmamasına bir anlam veremiyorum.. Adam 1 kez lig maçına çıkmadı ben mi yanlış hatırlıyorum ..

Alper daha pas atmasini bilmiyor ya. Alper kim? Gol asist, herhangi bir katkisi var mi? Yok.

Gerizekalinin biri o da. Dikine aradfa bi gidiyor, o kadar. Formsuz Selcuk´un sol tirnagi olamaz

Ç.Rize 0-1 Galatasaray

K.Karabükspor 0-1 Galatasaray

Torku Konya 0-1 Galatasaray

Sivasspor 0-1 Galatasaray

Elazığspor 0-1 Galatasaray

Trabzonspor 0-1 Galatasaray

Neyleyim cebimdeki milyon doları bu maçlar böyle bitmeyince!!!

Alper'i çok fena gömmüşsünüz beyler.Tamam çok iyi değil belki ama bizde olsa kesin yer bulurdu takımda.Bu Selçuk'un yerine oynardı.Takıma ciddi anlamda tempo katıyor Alper.Rakibe kart aldırma potansiyeli yüksek.

Rakip defansın dengesini iyi bozuyor dikine gidişleriyle.Bizde Melo yaptığında mest olduğumuz bu işi Alper de gerçekten iyi yapıyor.Maestro tarzı bir adam değil, asistlik pasları az, uzaktan şutu yok sayılır ama Allah aşkına Selçuk'un 2 senedir ne yaptığını söyleyebilir mi biri bana.

Bonservisinden bağımsız yazdığım zaman ben bunları görüyorum.

suanda Selcukta ne top surme var ne sut nede adam akilli ise yarayan pas ..

Umut gundogani ne diye aldik oynamitcaksak .. bence yazik ediyoruz cocuga selcuktan cok suanda oynama sansi var

o kadar kolay degil Galatasaray'in ortasahasinin gobeginde oynamak. Hemen boyle abarttiginiz icin oyuncu cikmiyor iste. Yuceltmeniz abartili oldugu gibi gommeniz de abartili ayrica, adam 2 mac oynasa 3. mac les olur.

Alper'i çok fena gömmüşsünüz beyler.Tamam çok iyi değil belki ama bizde olsa kesin yer bulurdu takımda.Bu Selçuk'un yerine oynardı.Takıma ciddi anlamda tempo katıyor Alper.Rakibe kart aldırma potansiyeli yüksek.

Rakip defansın dengesini iyi bozuyor dikine gidişleriyle.Bizde Melo yaptığında mest olduğumuz bu işi Alper de gerçekten iyi yapıyor.Maestro tarzı bir adam değil, asistlik pasları az, uzaktan şutu yok sayılır ama Allah aşkına Selçuk'un 2 senedir ne yaptığını söyleyebilir mi biri bana.

Bonservisinden bağımsız yazdığım zaman ben bunları görüyorum.

Boldladigim soruna cevap veriyorum: 24 gol 26 asist.

20 subat 2012 - 20 subat 2014

2 seneden kastı sanırım geçen yılla bu yılın ilk yarısı olmuş..Zaten Selçukun bizdeki ilk yıl performansını eleştircek bir Allah kulu yoktur.. Bence haklı sonuna kadar geçen yıl son haftalar dışında vasattı..Attığı gollere yaptığı asistlere baksak Burak ilk yarı en iyi oyuncumuzmuş ama herkes ana avrat sövüyordu.Klişe olacak ama futbolda istatistik harbiden mini etek gibi bir b.k gösterdiği yok.. Sırf istatistiğe baksak Melo geçen yıl ve bu yıl sadece 3 gol atabilmiş ama geçen yılın 2. yarısı ve bu yıl boyunca takımda en çok iş yapan futbolcuların başında gelir.. Aynı Melo ilk yıl 10 küsür gol atmıştı bunu da hatırlatırım ..

yav sezon sonu küme düşünce bunlardan bi tek salih alınır.o da GSlı diye.gökhan gönülü alsak veyselin yedeği olur.zaten eboue gidince yabancı bek alıcaz.recep niyaz desen para vermeye değer ama gelir mi bilmem.

bunun dışında altyapılarında ibrahim serdar aydın var,beykan var,aziz ceylan var.alacaksak bunları alak da bizim bu seneki u 19a katak.çok iyi olur.zaten bizim alttan birhan,doğuşcan,muhammet yeşilyurt da geliyo.geleceği kurtarırız.

2 seneden kastım geçen sene ve bu yıl.Geçen sene ikinci yarı vites yükseltti hakkını vereyim.

Mesela istatistiklere göre Selçuk takımın muhtemelen en yüzdeli pas atan oyuncusudur.Bu Selçuk'un çok iyi pasör olduğu manasına gelir mi? Zannetmiyorum.Nicelik kadar nitelik de önemlidir burada.Melo ilk sene attığı gol kadar atmıyor evet ama bence ilk senesinden de daha iyi performans gösteriyor.İstatistikler burada çuvallıyor.

Derdim Selçuk'la değil, potansiyelini hepimiz biliyoruz ama artık yaşı da ilerliyor.En beğendiğim özelliklerinden biri olan disiplinli savumasını da kaybetmeye başlarsa korkarım düz bir oyuncu olacak.

Üst Alt