STSL 13/14 H:23 | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | MS | 28 Şubat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | MS | 28 Şubat

bizden sonra dağılacakları belliydi. haftaya eskişehir de atiba ve necip cezalı duruma düştü. oğuzhan ve veli ye kaldı orta sahaları.

Beşiktaş bu maçla sezonu kapatır gibi.

Almeida eğer dediğiniz gibi ciddi sakatlık yaşadıysa istikrarlı gol atacak adamları kalmadı.

Fernandes de Beşiktaş'ı kafasında bitirdi. İyice Anadolu takımına döndüler.

Ersan, Uğur, Necip, Holosko, Serdar gibi adamlar ilk 10'a girecek Anadolu takımlarında bile zor oynar.

Sadece Atiba, Oğuzhan, Almeida, Tolga, ve Fernandes ile ayakta kalmaya çalışıyorlardı. Onların da 2'si gitti.

Iyi bjk forumda coğu kişi dediği gibi bizden tokatı yedikten sonra dağılır.

Tita olsaydı yenerdi antalya belkide bu arada

Beşiktaş bu maçla sezonu kapatır gibi.

Almeida eğer dediğiniz gibi ciddi sakatlık yaşadıysa istikrarlı gol atacak adamları kalmadı.

Fernandes de Beşiktaş'ı kafasında bitirdi. İyice Anadolu takımına döndüler.

Ersan, Uğur, Necip, Holosko, Serdar gibi adamlar ilk 10'a girecek Anadolu takımlarında bile zor oynar.

Sadece Atiba, Oğuzhan, Almeida, Tolga, ve Fernandes ile ayakta kalmaya çalışıyorlardı. Onların da 2'si gitti.

Atiba da cezali duruma dustu bugun. Haftaya yok :)

Besiktas'ta bukadar eksik varken Kerim Frei ve Mustafa Pektemek neden forma sansi bulmadi cok merak ediyorum.

Su Kerim Frei'i medya okadar sisirdi ki forumda ben dahil bir sürü kisi birbirimizi yedik resmen gelsin diye. Bukadar eksik ve vasat oyuncuyla 1 puan BJK icin iyi.

Besiktas'i su haldeyken bile gecemeyen anadolu kulüpleri bosu bosuna laf salatasi yapmasin, 4.lük mücadelesi veriyor ligin yarisi.

Besiktas'ta bukadar eksik varken Kerim Frei ve Mustafa Pektemek neden forma sansi bulmadi cok merak ediyorum. Su Kerim Frei'i medya okadar sisirdi ki forumda ben dahil bir sürü kisi birbirimizi yedik resmen gelsin diye. Bukadar eksik ve vasat oyuncuyla 1 puan BJK icin iyi.

harbiden bu kerim neden oynamaz ki bu kadar mı kötü..

Üst Alt