STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

kırılma maçı net.kesın almalıyız.hocanın drogba ve selcuk ınanı dınlendırmesını bekliyorum....aynı kadro devam edersek galıbıyet cok zor.

muslera-Veysel-semıh-chedjou-telles-melo-yekta-hayrovıc-sneıder-burak-umut 11 ı cıkmalı

sampiyonluga ortak olma sansi 2.kez gecti elimize antalya'dan sonra.

Haydi artik lutfen

--------------Muslera---------------

Veysel—semih—g.zan----Telles

--------------melo------------------

--------selcuk---yekta------------

------hajrovic----sneijder--------

------------burak------------------

Drogba yedekte bekleyebilir.

Kazaniriz

Melo´ya 1 mac verirler banko

___________________Muslera_____________________

___Veysel______Semih______Chedjou________Telles________

____________________Yekta________________________

___________Selcuk______________Emre________________

___________________Sneijder_________________

____________Drogba__________Burak_______________

Hajrovic yedek

biz bu maçı alırsak deplasman kabusundan uyanırız, o gazla ne var ne yok ligi alır 18 Mart'ta da deplasman falan demeyiz Allah ne verdiyse artık.. alır maçı döneriz Türkiye'ye:sunglasses:

(inşallah)

biz bu maçı alırsak deplasman kabusundan uyanırız, o gazla ne var ne yok ligi alır 18 Mart'ta da deplasman falan demeyiz Allah ne verdiyse artık.. alır maçı döneriz Türkiye'ye:sunglasses:

(inşallah)

Allah ne verdiyse diyorsun ama şöyle bir istatistik var. Mourinho Chelsea'nin başında 110 iç saha maçına çıkmış ve sadece 2 yenilgi almış. Biri efsane Barcelona biri de bu yıl pek önemsemedikleri maçta Basel'e karşı. Geri 108 maçta mağlubiyet yok. Yenmek zorundayız ya da 2-2, 3-3 gibi bir skor almalıyız. Akhisar, Elazığ, Antalya deplasmanlarında bile kazanamazken Stam Ford Bridge'de galibiyet;

Zor dostum zor :)

Muslera

Chedjou---Semih

Veysel- Yekta Telles

Melo-------Selçuk(Emre/umut.G)

Burak------------------------Sneijder

Drogba

Allah ne verdiyse diyorsun ama şöyle bir istatistik var. Mourinho Chelsea'nin başında 110 iç saha maçına çıkmış ve sadece 2 yenilgi almış. Biri efsane Barcelona biri de bu yıl pek önemsemedikleri maçta Basel'e karşı. Geri 108 maçta mağlubiyet yok. Yenmek zorundayız ya da 2-2, 3-3 gibi bir skor almalıyız. Akhisar, Elazığ, Antalya deplasmanlarında bile kazanamazken Stam Ford Bridge'de galibiyet;

Zor dostum zor :)

tamam işte Allah ne verdi derken belki vereceği 2-2 :DD

şaka bir yana tabi de işimiz zor çok zor farkındayım. Ama bizim takımın da böyle kritik maçlarda bi üstünlüğü var. Neden olmasın yani neden benim takımım bu bahsettiğin tüm istatistikleri alt üst edemesin. Zor ama imkansız değil. Ve bi taraftar olarak elimden gelen şu aşamada sadece inanmak onu da en iyi şekilde yapmak zorundayım.

Üst Alt