STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart

yeri degil renkdaslar ama,

Muhsin Yazicioglu suikastiyle alakalı ses kaydı yayınlandı fakat hemen kaldırıldı bir saat içinde tekrar yüklenecek.Gündem alt üst olacak birileri kaçacak delik ariycak... (bilgiyi Alperen Ocaklarindan aldim)

Keske diger transferlerimiz de Alex Telles gibi cuk otursaydi.

Zaman gectikce daha cok üzülüyoruz acikcasi bu konuda. Bu transferlerin neden yapildigi sorusu geliyor aklimiza.

Hajrovic, özellikle Ontivero vs. Hic kullanmadigimiz 2 oyuncuya 5 Milyon Euro verdik. Salih de var tabiki. 8 Milyon.

8 Milyon´a gercek anlamda kaliteli, lider bir oyuncu transfer edebilirdik acikcasi.

özellikle salih ve hayroviçe verilen 6 milyon euro çöpe gitti( hayro yerli olsa hadi neyse). ontivero hadi gelecek vadediyor ama hiç oynamadan nasıl gelecekse artık !! . Devre arası sadece telles ve veysel alınsa yeterliydi. neyse sağlık olsun. yazın nokta yabancı transfer yapılır artık.

Drogba :D

asdasdsa.png

özellikle salih ve hayroviçe verilen 6 milyon euro çöpe gitti( hayro yerli olsa hadi neyse). ontivero hadi gelecek vadediyor ama hiç oynamadan nasıl gelecekse artık !! . Devre arası sadece telles ve veysel alınsa yeterliydi. neyse sağlık olsun. yazın nokta yabancı transfer yapılır artık.

Kadro derinligine ihtiyacimiz vardi, ancak yabancilarda kumar oynama lüksümüz yoktu diye düsünüyorum.

Genc oyuncu alirsin, ama kalitesi ortada olan bir genc alirsin. Biz Hajrovic ve Ontivero´yu hic kullanmiyoruz ki. Burdisso da öyle.

Acikcasi rahatsiz edici bir durum bu benim icin. Umarim zamanla yaniliriz, ama daha kaliteli oyuncular beklerdik.

Herkes böyle düsünüyordu da, pek kondurmak istemediler transferler aciklandiktan sonra.

haftaya Ahmet Ilhan Ozek ile Yigit Incedemir cezali bizim macta iyi oldu bu ,2'side uzatma gordu karti bakalim bu aksam beyaz futbol buna ne gibi hikaye uyduracak ...

selçuk yok ve 6-1 yendik.ancak deplasmanda kazanamazsak iç sahada bütün maçlarıda alsak yetmezzzzz.deplasman galibiyeti istiyorum ayrıca melo fener maçına kadar sarı kart cezasını çekmeli

Beyler fırat aydinusa bu kadar yüklenmek bütün derbileri cüneyt cakirin yönetmesi demektir. Tehlikenin farkında mısınız? Küfür olayını fazla büyütmeden ileriki haftalarda kullanabilecegimiz bir koz olarak yanımıza almalıyız.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt