STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

Galatasaray takimi sözde Türkiye'nin en fazla taraftara sahip takimidir. Cogu benim gözümde koyun sürüsünden ibarettir. Bu sike olayi ciktiginda adam gibi tepki verseydik Türkiye'nin en büyük takimi olarak sikeciler coktan ceza almisti. Adaletin olmadigi bir ligde oynamamaliydik. Simdileri herkes adaletten bahsediyor. Cok yazik.

Şimdi ne olcak ben sölim aynı gs-bjk maçında olduğu gibi karar verilmicek son haftaya kadar beklicekler son hafta fenerle aramızda puan farkı 3 olcak sonra fenere 3 puan vericekler fener averajla şampiyon olcak çünkü onlar böle şampiyonluk kazanıyor bu sene çok çok farklı oldu kesinlikle tek sorumlusu TFF!!!!!!!

Yabancı sınırlaması hakem hataları milli takım fatih terim şike taraftar olayları siyaset paralel yapı adam bildiğin uğursuz kara kedi :mad:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu mactan cok umutluydum ama olmadi :( 10 hafta kaldi ve 6 puan fark var. butun maclarimizi kazanmamiz gerekiyor. Baska turlu sampiyon olamayiz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bedavadan 3 puan, oynadıkları en kolay deplasman maçları. Ligin son sırasında ki takımla oynasa fener puan kaybederdi. Adamları havaya soktular tekrar, önemli fazla deplasmanları kalmadı artık bizim puan kaybı yapmamamız lazım ilk puan kaybında geçmiş olsun diyebiliriz. Umudumuz bjk maçı ve arena'da ki maç olacak.

Maç biter ondan sonra ne yapacaksan yaparsın, bu ne rezillik ya bi dur maç oynansın. Bizde sevmiyoruz etmiyoruz ama cevabını sahada veriyoruz trabzon taraftarı mallığına bir yenisini daha ekledi.

Tff mu maci hukmen feneve veremez, YEMEZ!!! Ucururlar tupcunun poposunu :)

Tamam, taraftarlar cok gergindi, sahaya yabanci maddeler falan da atildi lakin kimse yaralanmadi ve fenevli topcular cirkeflikleriyle tribunleri provoke ettiler. Dikkat ettiyseniz fenevli topcular hakemden once kosuyorlardi soyunma odasina. Bunlar goz onunde bulundurulmalidir.

Ts seyirci zaten turkiyenin en kotu taraftar toplulugu. her mac takimi gol yedikten sonra takimina destek yerine kostek oluyor. Oyunculari da geriyorlar.

Macin kaldigi yerden tarafsiz ve seyircisiz bi halde devam etmesi kesinlikle ts'nin yararina olur.

Her fb maçında aynı şeyi yapıyorlar bunlar sonuç febe çakıp geçiyor adamakıllı takımlarını destekleseler febeli futbolcularla uğraşmasalar TS nin febeyi yenecek gücü var bknz. kadıköydeki maçlar bu mallar yüzünden biz iki sene önce şampiyonluğu veriyorduk bu sene de şampiyonluk gitti gibi

madem bi hıncınız var

çıkın ölümüne oynayıp evire çevire yenin kanatlıları

seyircisiz oynama hükmen mağlubiyet dışında

başka ne geçti elinize

Kusura bakmayın açık açık söyleyecem, bu Trabzonspor taraftarları tam anlamıyla bir aptal insanlar topluluğu, bu artık defalarca kanıtlandı. Çok büyük ihtimalle Trabzon 1 puanı alacaktı ilerleyen dakikalarda, ama bu aptallar yaptıklarıyla kime iyilik kime kötülük yaptıklarının farkında bile değiller. N'oldu şimdi, fb ye kötülükmü yapmış oldular!

İkinci bir şey de şu benim görebildiğim, fb li futbolcular maç öncesinde kesinlikle karar almışlar tepki biraz artınca soyunma odasına kaçmak vb. konuda. Çünkü, yabancı madde atılı atılmaz hepsi aynı anda aynı reaksiyonu verip hakeme koştu, daha doğrusu hakemi etkileyip onla beraber soyunma odasına gitmekti niyetleri. Daha önceden konuşulup karar alınmadan bu kadar kişinin şaşırması veya azcık tepkisiz kalması, bazılarının da koşması gerekir, tümüyle aynı reaksiyon ilginç geldi bana.

Aptal taraftar da bu tuzağa düştü.

Görüntülere bakıldığında, olaylar tee cehennemin dibinde fb kalesinde çıkmış ki olay bile değil madde adılmış, bi bakıyosunuz yedek kulubesindeki ersun yanal soyunma odasına kaçıyor!!! Hemen ardından da tüm takım. Ne kadar planlı bir olay olduğu çok açık.

bu hamsi beyinli taraftar topluluğunun maçı bitirmeyeceğini tahmin ediyordum zaten, sadece zamanlamasını çok kötü yaptılar. ulan salaklar bırakın takımınız top oynasın baktın 2-0, 3-0 geridesin maç dönmez o zaman ne yapacaksan yap. gerçi yapılmasını da tasvip etmek doğru değil ama, o insanların yerine koyun kendinizi. ayan beyan şike yapan takıma halen cezasını veremeyen aciz bir tff yönetimi var. adamlar şehri yaksa bişey demem

Ben bu Trabzonluları anlamıyorum ne yazık ki.Yine bir fener maçında Trabzonlulara aynı şeyleri söylediğimi hatırlıyorum. Haklıyken haksız duruma düşmede üstlerine yok. Bu kadar ahmakça bir davranışı dünya üzerinde bir tek bunlar yapardı sanırım.

rize macinda burak cok agir yaralandi ceza bile vermediler rize'ye. bu macta bir kisi bile hasar görmemisken maci hükmen kazanmis olacaklar. üstüne de ts sezon sonuna kadar maclari seyircisiz oynayacaktir.

Üst Alt