STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül

beşiktaş geçen seneki beşiktaş değil bu maçı kazanır gibi geliyor ama ciddi bir deplasman maçına hala çıkmadı biz 2 tane deplasman gibi deplasmana çıktık 2 puan aldık normal sonuç ama sürpriz puan kayıpları yapmamamız gerekir kendi sahamızda

Bak diyeceklerimi iyi dinle çıldır sonra

Biz bu oyunla ilk 5 te zor bitiririz beşiktaşla fener de şampiyonluğa gider.Ve üstelik siz ciğeri 5 para etmezler ben doğruları söylüyorum takımı eleştiriyorum diye benim Galatasaraylılığımı sorgulayamaz.Yani itler istedi diye gökten kemik yağmaz.Çıldır şimdi.

itler istedi diye gökten kemik yağmaz.

İste bu dogru berkay istedi diye gökten kemik pardon Galatasaray puan kaybedecek değil.

Tapatalk ile gönderildi.

Bak diyeceklerimi iyi dinle çıldır sonra

Biz bu oyunla ilk 5 te zor bitiririz beşiktaşla fener de şampiyonluğa gider.Ve üstelik siz ciğeri 5 para etmezler ben doğruları söylüyorum takımı eleştiriyorum diye benim Galatasaraylılığımı sorgulayamaz.Yani itler istedi diye gökten kemik yağmaz.Çıldır şimdi.

:happy::2aloh1: çok abartıyorsun beşiktaş şampiyonluğa falan oynamaz ne kadar kötü olsakta rakibimiz yok bu ligde.

Üst Alt