STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor | M.S | 1 Eylül

Unutmayın kargalar 4. hafta Bursa'ya gidiyor eziklerde Kasımpaşa'ya gidiyor ikiside puan kaybeder yeter ki biz artık maçlarımızı alalım...

geçen senede beşiktaş iyi başlamıştı sonra döküldü yavaş yavaş. gitsinler bir bursa eskişehir deplamanınada görelim ne kadar iyiler...

gecen sezon acık ara ilk yarının en iyi takımı besiktastı.2.yarı fernandes-almeida-oguzhan-pektemek gibi en iyi adamları uzun süreli sakatlanınca düsüse geçtiler,bir daha da toparlanamadılar.

Beşitaş'a sallayacağım diye uğraşmaya gerek yok. Şu an ligin ilk 3 maçında istekli oynuyorlar, mücadele ediyorlar.

Şu da var ki, daha ciddi anlamda bir rakiple oynamadılar ligde.

Biz ne yapıyoruz, ıkına ıkına hücum etmeye çalışıyoruz. Önce kendimize bakalım, başkalarına sallamaya gerek yok.

Eyvallah aga.

Almayı düşünüyorum da çok büyük telefon diye caydırmaya çalışanlar oluyor beni :D

Hic dusunme al derim, max 1 haftaya alisiyorsun artik diger telefonlar sana kucuk geliyor :D

Buyuk olmasininda inanilmaz avantajlari var kullaninca farkedersin zaten. Hazir fiyatlarida dusmusken kacirma derim :)

Samsung Galaxy Note 2 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Türkiye´de basari biraz ruh ve hirs meselesi. Besiktas 2 sene önceki Galatasaray´a benziyor.

Türkiye´de hersey kaliteyle olmuyor. Bizim oyuncular acilen rehavetten kurtulup gercek kimligine bürünmek zorundalar.

Eskisehirspor macinda en cok kosan oyuncu Sneijder´se, o takimda ciddi sorun var demektir.

Erken uyari yapalim da, is isten gecmesin.

2008 Galatasaray'ını unutmak hiç kolay değil mesela.O maddi imkansızlıklara rağmen,o kadro kalitesine rağmen şampiyonlukta iki rakibimizi (Fenerbahçe ve Sivasspor) ilkini içeride diğerini dışarıda perişan edip şampiyon olmuştuk.Hala unutamam o sezonu.

Önümüzdeki 5 hafta 2 deplasmanimiz var, biri Besiktas biri Akhisar. Evimizde puan vermeyiz, Akhisar'i da deplasmanda yeneriz.

4 puanlik farki o maca kadar azaltmamiz lazim, Olimpiyat'ta resital bekliyorum bizimkilerden.

Hic dusunme al derim, max 1 haftaya alisiyorsun artik diger telefonlar sana kucuk geliyor :D

Buyuk olmasininda inanilmaz avantajlari var kullaninca farkedersin zaten. Hazir fiyatlarida dusmusken kacirma derim :)

Samsung Galaxy Note 2 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

2 gün sonra alıcam inşallah :D o zaman bende de

'Samsung Galaxy Note 2 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi' yazacak :D

fener'de bjk'te kume dusacak aha buraya yaziyorum.. firtina onceki sessizlik hakim ortamda CAS kararlari onadi uefa tarafi bitti sira turkiye tarafina gelecek

Şampiyon olmak istiyorsak 5. haftada Beşiktaş'a rencide eder ağır koymamız gerek, yoksa bu gazla her geçen hafta daha da güçlenirler klasik küçük takım psikolojisi ile. Bizimkilerden hiç ümidim yok ama insan istiyor işte..

Zaten o hafta yenersek ikinciliğe oynayan takım havasına bürünürler bence.Ama yenemezsek işler daha da karışabilir.Daha 3.haftadan 4 puan farkı çaktılar bize.Yenip farkı 1'e indirip psikolojik olarak da bitirmemiz lazım onları.

Türkiye´de basari biraz ruh ve hirs meselesi. Besiktas 2 sene önceki Galatasaray´a benziyor.

Türkiye´de hersey kaliteyle olmuyor. Bizim oyuncular acilen rehavetten kurtulup gercek kimligine bürünmek zorundalar.

Eskisehirspor macinda en cok kosan oyuncu Sneijder´se, o takimda ciddi sorun var demektir.

Erken uyari yapalim da, is isten gecmesin.

tam üstüne bastin vallahi. bjk bu sene aci ama gercek cok rahat sampion olur bizim lige bakis acimiz degismesze. böyle devam edersek 4cü yildizi seneye birakiriz gibime geliyor.

Ligin ilk üç haftasında 4 puan fark yemek açıkcası çok hoş olmuyor. Lig daha uzun fark kapanır denilmesin, çünkü yeri geliyor bazen 1 puan bile bir tarafımızı tırmalıyor, canımızı yakıyor. Beşiktaş'ın ve elbet Fener'in de puan kaybedeceği anlar olacaktır ancak futbol olarak Galatasaray'ın kendisini sahaya vermesi gerekiyor. Gaziantep ve Bursaspor maçlarını az da olsa izlemiş birisi olarak maçın içinde yer yer oynadığımız futbol ülkenin ötesinde ama bu anları maçın tüm süresine vurup ortalamasını aldığımızda durumumuz vasat altı. Acayip bir küçümseme ya da konsantrasyon eksiliği ya da adı henüz konmamış Galatasaray'a has bir sendrom var ortada. Şu Bursaspor ve Eskişehirspor maçlarında rakibe Bursa Rangers, Eski United forması versek mantıklı bir saha yayılışıyla Galatasaray rakiplerini düm düz edebilirdi. Gel gelelim kendi ligimizde henüz rakipler (Bursa, Eskişehir) kendi havasını bulamamışken sadece "deplasman fobisi" altında izah etmeye çalıştığımız bu puan kayıplari ilerde başımıza büyük dert olabilir. Futbolun bu dünü bugününü tutmayabilir ama gene de geçen sene Şampiyonlar Ligin'de Schalke ve Manu deplasmanında oynayan takımla, son iki haftadaki takımın aynı olması insanı hayretlere düşürüyor. Maçı izlemiyorum ama ülkemin futbolunu bildiğim için soylebilirim ki Beşiktaş über futbol oynadığından değil maç içersinde futbolun temel doğrularını yaptığı için son maçlarını kazanıyor ve o futbolun temel doğruları inanın o kadar kompleks şeyler değil. Beşiktaş maçının altına maçla ilgili şeyler yazmak daha doğru elbette ama kendimi tutamadım, bir Galatasaraylı olarak son maçlar malesef beni üzüyor.

Beşiktaş şampiyon olamaz, o ayrı mesele ama şu anda iyi oynuyorlar. Ve bu bizim için belki de bir avantaj. Çünkü maalesef bizim futbolcuların çoğu şampiyonluk cepte olarak görüyor. Belki bir kaç hafta geride olursak işi ciddiye alırlar.

Besiktasin fikstür avantaji var ,bizim Fikstür onlara gelseydi bizden fazla puan topluyamazdilar

ben Rahatim..Bjk bizim rakibimiz olamaz..Zaman bunu cok iyi gösterecek

Üst Alt