STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | M.S | 30 Ağustos

Galatasaray gibi takımlar kötü oynadıkları dönemler ve kriz dönemlerinde bile kolay kolay seri puan kaybı yaşamazlar.

En kötü halimiz bile korku salacak düzeyde. Kazanırız.

Muslera

Eboue Semih Chedjou Hakan

Melo Selçuk

Burak Sneijder Erman

Drogba​

Veya​

Muslera

Eboue Semih Chedjou Hakan

Melo Selçuk

Engin Sneijder Erman

Drogba/Burak

Şeklinde çıkalım ve doğru düzgün kanat oyuncumuz olmadığı halde , kanatlı bir sistemde nasıl şov yapıp rakibimizi nasıl rezil kepaze ettiğimizi gösterelim.​

Neyinden cekiniyorsunuz Eskisehir'in? Bizim rakibimiz biziz. Takim icinde yerinde gitmeyen seyler var. Adaletsiz forma dagitimi hatsafhada. Bunlari yenebilirsek, rakip falan yok bize bu lig'de.

Fatih hoca toparlar takımı.Bursa maçında puan kaybedeceğimiz bariz ortadaydı ama bu maçı kazanırız gibi geliyo bana :)

Herkes 4-4-2'den kurtulduk diyordu Sneijder geldiginde ama hala iki forvetle oynamak zorunlulugunu gördügü icin hocamiz 4-3-1-2 gibi dandik bir sistemle oynuyoruz. Dandik dedigime bakmayin aslinda, dogru oyuncularin oldu mu mis gibi oynarsin ama bizde bu sistem icin oyuncu yok. Cözüm 4-5-1'dir bizim icin. Burak artik ya bu ligde jokerlerin krali olarak oynayacak küsmeyip surat asmayip,ya da sag tarafta oynayacak trabzona geldigi ilk senedeki ve ondan önceki besiktas ve Fener macerasindaki gibi. Bence ikisi de imkansiz gibi birsey hemde su lanet 6+0+4 statüsünde. Burak böyle iyi bir golcü olmasa kimse kalmasini istemez takimda. Drogba mutlaka bir gün yorulacaktir, simdi hep ilk 11 cikiyor maclara ama zamani geldiginde o da oynamayacak. Aceba bizde Drogbayi yedek soyundurup 5 yabanciyla cikarmiyiz bir maca bile, yani yabanci kontenjanini ilk 11 de kullanmayarak komple. Nereden girissen dogru yolu bulamiyorsun takim kurmakta, isimiz valah zor be arkadaslar. En azindan bir adam akilli kanat oyuncusu alsaydik, isler degisirdi.

Eskişehir, Bursa'dan daha iyi oynayan bir takım şu an. Bursa'dan beraberlikle ayrıldıysak bu maçı kaybederiz diye düşünüyorum. 3-1 kaybederiz...

Sonra takım biraz olsun kendine gelir umarım...

Eğer yine kötü oynayacaksak ki oynarız muhtemeldir umarım çok içten diliyorum umarım bir hezimete uğrarırızda artık birileri bir şeylerin farkına varır kötü oyunla gelen bir galibiyet daha istemiyorum.

Bu kadroyu kurabilseydik banko yeneriz derdim ama mevcut kadro ile yenme şansımız çok az maalesef yönetime slmlar...

muslera

eboue semih ö.toprak kolarov

melo selçuk sneijder

burak drogba arda

Eğer yine kötü oynayacaksak ki oynarız muhtemeldir umarım çok içten diliyorum umarım bir hezimete uğrarırızda artık birileri bir şeylerin farkına varır kötü oyunla gelen bir galibiyet daha istemiyorum.

Kısır bir futbolla galip geleceğimize, 3-5 farklı bir yenilgi almamızı bu takımın menfaatleri açısından her türlü yeğlerim.

Kısır bir futbolla galip geleceğimize, 3-5 farklı bir yenilgi almamızı bu takımın menfaatleri açısından her türlü yeğlerim.

Aynen demek istediğim bu bir 5 gol iyi gelir geçen sene oynadığı kadar oynasa ve şanslarıyla birlikte Muslera kötü gününde olsa çokta uzak bir ihtimal değil aslına bakarsan adamlar geçen sene bizi oyun olarak pas pas etmişlerdi direkten dönen toplar filan.

Üst Alt