STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Burak cezali, Drogba yok. Mecburen Umut Bulut oynayacak. Ama neyse ki tek forvet oynayacagiz yine.

Söyle birsey düsündüm Kasimpasa maci icin. Chedjou'nun sakatligi gecmis ama ben olsam Koray Günter'i oynatirim.

Genc bir oyuncu, kazanmak lazim. Sivas macinda müthisti. Chedjou seneye kadroda olmaz bence...

Sabri tam bir ic saha futbolcusudur, Bursa macindaki oyunuyla birlikte haketti formayi. Eboue'nin yasi gecti zaten, seneye olmaz bizimle.

Kanatlara gelecek olursak bu ikisi ve Ontivero var elimizde. Sabri'yi Eboue'yi fln ileri cekmekle ugrasmayip direk bunlari kullansak iyi olur.

_______________________Muslera_________________________

____Veysel________Semih________Hakan___________Telles_______

____________________Melo_____Selcuk______________________

_______Sabri____________Sneijder____________Lucas__________

________________________Umut_____________________________

Yedekler: Ufuk, Koray, Yekta, Ceyhun, Hajrovic, Emre, Umut G

Burak cezali, Drogba yok. Mecburen Umut Bulut oynayacak. Ama neyse ki tek forvet oynayacagiz yine.

Söyle birsey düsündüm Kasimpasa maci icin. Chedjou'nun sakatligi gecmis ama ben olsam Koray Günter'i oynatirim.

Genc bir oyuncu, kazanmak lazim. Sivas macinda müthisti. Chedjou seneye kadroda olmaz bence...

Sabri tam bir ic saha futbolcusudur, Bursa macindaki oyunuyla birlikte haketti formayi. Eboue'nin yasi gecti zaten, seneye olmaz bizimle.

Kanatlara gelecek olursak bu ikisi ve Ontivero var elimizde. Sabri'yi Eboue'yi fln ileri cekmekle ugrasmayip direk bunlari kullansak iyi olur.

Burak oynuyor herhalde,kupa finalinde cezali ama yoksa? tam bilmiyorum

Sabri reyizi Telles'in önünde denesekte sağ bek Veysel olsa olmamı ? Sabri bariz sol bek veya açıkta daha iyi oynuyor.

Sabri reyizi Telles'in önünde denesekte sağ bek Veysel olsa olmamı ? Sabri bariz sol bek veya açıkta daha iyi oynuyor.

Bunu bende düşünmüştüm.

Sabri bizim kaleye nekadar uzak olursa okadar iyi oynuyor. Emre ve Hajrovic'e şanş verilmeli bence. Dünya Kupası'nda oynayacak sonuçta. Bir şekilde hazırlamak lazım.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kasimpasa cok acik veren ve önde oynayan bir takim.

Ileride oynayan yabanci oyunculari defansa yeterli destek verip, geriye pek gelmiyorlar.

Bu bizim isimize gelir, acik oynayan takimlara karsi iyi oynuyoruz.

Umut´tan baska alternatif yok gibi görünüyor, ancak performansi bu sene o kadar kötü ki, farkli arayislar icerisine de giriyor insan.

Hajrovic´i forvet olarak kullanabilir miyiz acaba? Aralardan kacirsak Burak gibi?

Ama nasilsa öyle birsey yapmaz hoca. Umut da elinden geleni yapsin. Kazaniriz insallah.

Ruhsuz, bombos bir statta oynayacagiz. Arena´nin büyüsü olmayabilir. Oyuncular dikkatli olmali.

Bunu bende düşünmüştüm.

Sabri bizim kaleye nekadar uzak olursa okadar iyi oynuyor. Emre ve Hajrovic'e şanş verilmeli bence. Dünya Kupası'nda oynayacak sonuçta. Bir şekilde hazırlamak lazım.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Valla Emre henüz hazır gibi görünmüyor ama Hajroya yazık ediyoruz. Sağ açık Hajro sol açık Sabri reyiz. Bu seferde forvet sıkıntımız var işte. Umut yerine gençlerden biri oynasın isterim.

Üst Alt