STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs

Herşey hocada biter, daha iyi bir hoca gelirse Lucescu gibi bugün kötü, gitsin dediğiniz çoğu oyuncuyu çok iyi duruma getirir ve kalsın diye mesajlar atılır burda.

Bugün kazanmak çok önemliydi ama Mancini ile olmayacağı çok belli, iyi hocadır değildir bilemem ama bize ve türk futboluna uymadı gibi. O yüzden sene sonu yollar ayrılmalı.

Selçuk ya Burak a alamayacağı toplar şişiriyor, ya sert hatalı pas veriyor yada faul yapıyor. Tek bir olumlu pas veremedi. Maç biterken verdiğimiz frikik tamamen onun yüzünden. Önce topu kaybediyor sonra koşup en kritik yerde faul yapıyor.... İlk geldiği yılda nerdeyse 10 tane frikik golü atıp takımı şampiyon yapan adam bu sene tek gol atamadı.

Şu anda hesap sorma vakti değil. Maç bitmemiş tribünden yönetim istifa sesleri yükseliyor. Ulan bir maç bitsin, sezon bitsin. Böyle şeyler oyuncuların iyice elinin ayağının titremesine sebebiyet veriyor.

Artık lütfen takıma destek verelim. Evet rezil oynadıkları anlar var. İnsan inanılmaz sinirleniyor ama taraftar olarak bu adamları ayağa kaldırmamız gerek. Mancini olsa da olmasa da.

ilk yarı rezil futbolla 0-2 bitti kapattım baktım bir anda 2-2 olmuş dahada açmadım 3-2 kazanmışız şerefsizim sırf ben kanser olayım diye oynamıyorlar sanki maçı kapattığımı ruhlar yoluyla hissediyorlar ayakları çözülüyor sanki anasını satayım

Adamların tribunlere oynadigi belli....

2_0 dan gelip mac almaya basladilar artik..Once iskence cektirip sonra sevindiriyorlar..

Taraftar macın zevkini cikarsin diye yapıolar sanırım her turlu adrenalin var :)

Üst Alt