STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs

Beyler dugunden yeni geldim , maci nasil cevirdik? Mancini nin taktiksel zekasi mi oldu? Yoksa oyuncular kendilerine ceki duzen mi verdiler? Sans faktoru mu vardi? Genclerbirligi kendi kendine malca hatalar mi yapti? Fenerbahce gibi sike mi yaptik :p ? Biri ozetlesin, daha macin ozetini izlemeye imkan bulamadim cunku..

Mancini çevirdi aldı büyük hoca!

Maçı izlemedim ancak işteyken geride olduğumuzu öğrenince deliye döndüm.Bu maçı geriden gelip kazanmak benim için anormal bir durum değildir.Bu hatalara düşen yönetim ve teknik heyet şapkasını önüne koyup düşünmekten aciz.Onlar da görüyor ki bu takım istediği zaman her takımı kolaylıkla yenebilecek kapasitede.Kesinlikle Mancini ve ekibinin bu takımdan gönderilmesi gerekir.Ayrıca Başgan'ın yönetim kadrosunda futboldan anlayan etkili isimlere de yer vermesi şart...

Keşke son maçımız tinercilrle olsaydı en kolay onları yeniyoruz ... İçeri dışarı 90 bin kişi filan hiç bişey farketmiyor..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tribünlere sallamayın millette keyif mi bıraktılar.. Maçtaydım tabii ondan artist bir giriş yapayım dedim.. Gözlerimin önünde Veysel 2 müthiş hata demeye dilim varmıyor neyse hata diyelim (adamın sanki ilk kez arkasına terstop geliyormuşçasına) skor 2-0 oldu lamba gibi. Bizim takım malum yine koca ilkyarıda ne rakibe bir faul yapayım nebir mücadele edeyim duygusu hakim bitti gitti ilkyarı netekim. 2. yarıda Gençlerbirliğinden Gosso'nun sakatlanışı biranda ortasahayı bize armağan etti ve Burak'ın gayretli oyunu ile 2-2 yi erken bulmamızla birlikte hakemin maçı böyle bitireyim havasına Sabri Reis hayırdır dedi ve Umut saolsun daha girerken inş beni höt edersin dediydim etti. Hayroviç'e değinmek istemiyorum bile. Mancini desen bu maç a4 kağıdı verdi Sabri'nin eline neredeyse. Aldık birşekilde ama futbol seneye inşallah bakalım hayırlısı..

.....Muslera

eboue..semih.chedjou.hakan

sabri.....melo selcuk....telles

............wesley sneij..

............burak.

ogrenmis olduk . Thanksss

[attachment=9837:image.jpg]

Teknik direktörümüzün oyun görüşü bu kadar.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 115
hiçbir iddası olmayan ama son dakikalarda kaleciyide ileri cıkartan mehmet özdilek denen yalakaya burdan selamlar

Üst Alt