STSL 13/14 H:34 | Galatasaray 2-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | Şampiyonlar Ligi'ndeyiz! - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:34 | Galatasaray 2-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | Şampiyonlar Ligi'ndeyiz!

Arkadaşlar kendimce sezon değerlendirmem, başarısız değiliz başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Ama oynanan futbolun ümit vermemesi üzücü. Süper Kupa ve 9 yıl sonra gelen Türkiye Kupası ile iki kupa ile kapattık sezonu. Ligi de 2. bitirdik ve direkt şampiyonlar ligine katılacağız. Real Madrid ve Juventuslu gruptan çıkmayı başarmak da önemliydi. Toplamda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah seneye daha iyi yerlere geleceğiz. Oynanan futbol'un gelişeceğine ve seneye Mancini ile çok başarılı olacağımıza inanıyorum.

3. ön eleme rakiplerini tam bilmiyorum ama Eğer 3.ön elemeyi geçerlerse play-off daki rakipleri Leverkusen,Zenit,Bilbao,Lille,Porto,Napoli,Arsenal... 3. ön eleme de basel bile bunları duman eder:D

oha bide 3. elememi var? puahahahhaah bu enayilerin paralari yine bize kaldi...bakalim cok istedikleri 5-2 sisteminde ne halt edecekler. beter olsun kopekler.

Bu arada konuyu takip eden bjk'lı varsa.

Yumurta benden olsun gerisini artık kendiniz hal edersiniz, domatesi ve sairesini ;)

Pirzolalar yarınlara kaldı artık

Kendimce sezonu şöyle özetleyim.. Daha ilk haftadan kazanmamıza rağmen başlamıştı olumsuzluklar. Ardından deplasman fobisi patladı ve fenere verdik liderliği. Sonrasında Mancinin gelmesi saçmalamaları deplasman fobileri falan filan derken fener arayı açmaya başladı. Aslında çok rahat şampiyon olabileceğimiz bi seneydi ama işte kurşunu kendi ayağımıza sıktık. Türkiye Kupasını zaten kazandık uzun bi süre sonra ona diyecek bişey yok. CL'ye gelecek olursak herkes UEFA diyordu kura zamanı Madrid ve Juventus vardı ordan 2.olup son 16ya kaldık ve ordada başarılıydık. Belki 1 tur diye gidebilirdik o ayrı ama canımız sağolsun. Şimdi lig bitti artık uzun bi ara.. Öncelikle geçen seneki hatalara düşmemek gerek. Yabancı sınırlamasına göre iyi bi kadro planlanıp ona göre transfer yapılmalı.. Mancini gönderilmeli. Semih sağ bek,Hakan stoper,Sabri sol bek saçma saçma fantazilere giriyor teşekkür edip yollansın..

Oynanan kötü futbola şansızlıklara rağmen iyi bir sezon geçirdik hedeflere ulaştık sayılır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Allaha şükürler olsun...Bu sezonu kazasız belasız(Şampiyon olamamanın dışında:mad-49:) kapattık çok şükür...:)

Seneye süper kupayla iyi bir başlangıç yapma dileği ile;););)

:gs::kupa::gs::kupa::gs:

Bn2uNCBCEAAVt2r.jpg:large

Üst Alt