STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül

Takıma güvenmiyorum ve BJK'liler bize fena bileniyor. Allah korusun bu maçta beklemediğimiz bir sonuç olabiliriz. Takımın güveni de yerlerde zaten.

Boynumuz fena bukulecek gibime geliyor. Hic iyi seyler hissetmiyorum bu macla ilgili. Yaziklar olsun 1 ayda ne hale geldik ya.

1 yıldır dany,emre çolak ve amrabat denen adamların futbolcu olmadığını anlamayan ve üstüne üstlük real madrid maçı kadar önemli bi maça zaten rezil bi topçu olan ve aylarca oynamamış dany i oynatan fatih terimden artık bi beklentim yok. ha yine bi gazlama yapıp takımı şahlandırsa bile bi kaç ay sonra yine dany amrabat emre çolak işkencelerini izlemeye devam ederiz. üstüne bi de aydını katar tam olur.

Karşımızdaki takım beşiktaş büyütmeye gerek yok. hayatları şikeyle geçmiş toplam 11 şampiyonluğu olan eziklik abidesi.Galatasaray'ın ölüsü yeter onlara,göreceksiniz.

beşiktaş sen bizim köpeğimizsin.

Bu maç öyle bir maç ki, hayat memat meselesi, ölüm kalım maçı, tamam mı, devam mı niteliğine sahip bir maç. Kazanırsak, zaten arkası gelecektir ama kaybedersek, 9 puan fark...

Bu maç için tek avantajımız, Real'e karşı alınan hezimettir başka da bir avantajımız yok. En azından bu sayede onur mücadelesi yapacağımız aşikar, motivasyon olarak düşme imkanımız kalmadı. Ha bence yine de kazanamayız, en iyi ihtimal beraberlik diyorum.

Önemli ve zor bir maç ancak o kadar da abartıldığı kadar değil. Yenildiğimiz anda fark 9 olur ama nerdeyse zor deplasmanlarımızın hepsini bitirmiş olacağız ki eğer değerlendirebilirsek ikinci yarı çok iyi bir fikstürümüz olacak.

Daha bu köprünün altından çok sular geçer yani. Ancak şu da var ki takımın üstünde inanılmaz bir stres olur. Maçlara çıkmak o psikoljiyle zor olur. Bence bu maçtan alınacak 1 puan çok da kötü sayılmaz...

Daha ligin başı :))

Ligin ortasında olsak puan farkı 10 olsa

CL den elensek

onur mücadelesi o zaman olurdu işte..

Daha lig yeni başladı. 6 puan farkı öyle bi kapanırki :) Neler gördük biz...

fatih terim hakkaniyetli forma dağıtma özelliğini kaybetti artık, aboue den anladım. adam sülalem rahat modunda oynuyor yapmadığı rezillik kalmadı adamı bikez yedek bırakmadı. bu hafta kesinlike kadro dışı kalmalı burak ile birlikte. herkes kadro dışı kalabileceğini anlamalı,trip atan olursa zaten defolup gitsin bu takımdan bi zahmet. burası galatasaray 2 maç üst üste kalenin içinde kafa vurmayı beceremiyorsan cezasını çekeceksin, bi de üstüne üstlük tirip atıp küfür ediyorlar taraftara artistler.

Aslında bjk nin bu kadar ön plana öıkması bizim için daha iyi hala kadro kalitesi olarak tartışmasız bjkden daha iyiyiz.Bu gazla bize karşı açık ve önde baskılı oynarlarsa tecrübesiz oyuncuları çok skor avantajını da ele geçirirsek çok farklı bir sonuç ta olabilir bakalım görecez.

Üst Alt