STSL 13/14 H:6 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 29 Eylül - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 29 Eylül

Hakem gostermeyecekse bile nasil akbaba gibi üsüsüp zorla cikarttiriyorlar karti. Hakkini aruyor adamlar.

Dunku macta bizimkiler ne faulde ne ittirmelerde umurlarinda degil.

fb son dakikada cok iyi posizyonlar kaçırdı,gencler bir gol atsa bu gece uyuyamazlar..haydi be gençler tam fb'ye koymanın vakti..at bir tanee düssn gtleri..

Hakem gostermeyecekse bile nasil akbaba gibi üsüsüp zorla cikarttiriyorlar karti. Hakkini aruyor adamlar.

Dunku macta bizimkiler ne faulde ne ittirmelerde umurlarinda degil.

İşte bu..

Bunlar gibi şerefsiz ol denmiyor. Ama hakkınıda savun kardeşim. Galatasaraylı oyuncular aldıkları parayı haketmiyor. Bu çok açık ortada.

Ben bizim maçlarda bizim oyuncuların hakemlere karşı tavırlarını gördükce çıldırıyorum. Heleki öyle pozisyonlar oluyor ki ibretlik.

Maçta 3 el pozisyonu var.

Topalınki kartlık verdi ama kart vermedi.

Egemen ,birisi rakip ceza sahasında net vermedi. Birisi kendi ceza sahasında gene vermedi.

Şimdi rakip oyuncuya cart diye çıkarıyorsun.

Ondan sonra senin teknik adamın bu federasyonla iş birliği yapıyor. Senin yönetimin izin veriyor. Arkasından senin başkanın teknik adamını kovuyor. İşte bunların Galatasaraylılığı bu kadar.

Şu hakem karalarını medyadaki yavşakları gerçek Galatasaraylılar görür. Bunların umrundamı.

hakem görevini yaptık şeref yoksunu hakem ünal aysal sana da helal olsun icraat sıfır sende sözünü yuttun tff seçim vs hepsi yalan alayınız birleştiniz GALATASARAYın önünü kestiniz

biz topa vurdugumuz halde bile drogba melo gibi sari kirmizi görüyoruz. bunlara bişey veremiyorlar. telefonlarin dinleseler bunlarinda şikesi ortaya çikardi. en büyük pislik bunlar.

kkart doğru ama maçın başından beri tüm takdir haklarını fener lehine verdi bu hakem

ne küfür ettim ya bu hakeme . ben böyle serefsiz hak yigen yanli bir hakem görmedim arkadas. bariz cekilde beli etirdi.

karsinda zaten güc olarak senden daha az kaliteli takim var bide hakem ince ince dograyinca hic sansin kalmiyor.

Üst Alt