STSL 13/14 H:7 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S. | 6 Ekim - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S. | 6 Ekim

sen juventus için bize 5 tane atar demiştin. fener bizden iyi oynamiyor. biz sahamizda bu fenerden daha iyi oynayip 4 puan verdiq abartmayin. geçen haftada hiç bir halt oynamadilar. pozisyonlari yoqtu bizim akhisar maçi gibi. faullu gol verilmeyen penalti ve verilen kirmizidan sonra 3 pozisyona girdiler. burda tinercileride abarttiniz. biz iyi degiliz şu an belli. ondan öndeler zaten.

ç.rize maçındaki gibi oynarsak juve 5 değil 7 atar demiştim hala aynı fikirdeyim :) ama Burak oynamadı, mancini sağolsun.

Ümit dünyası. .

Fas cezayir fark etmez Léo affetmez.

İç şarabı ... arabı boşuna dememisler

Tampon konusunda en sağlamlaridir felegin sasar süzüle süzüle kaldırımda yürürken gördüğünde. .:D

Envoyée depuis mon Samsung Galaxy Note 2 avec Tapatalk 2

O tamponu indirirler leo sorun yok yani .Lübnanlilar daha bir hos oluyor aslinda.En sicaklari polon ve sirplardir.:DD

Bu olayların nedeni ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu açıklama yaparken bir Fenerbahçeli taraftar kendisine "Maçı kaça satın aldınız" diyerek laf attı.

Bu çıkışa, "Onu kendi başkanına sor" cevabı veren Hacıosmanoğlu'nun bu ifadesi sonrası ortalık karıştı.

Bu fenerbahçe çok abartılıyor.

Tam bir bombalar. 2 kötü sonuç alsalar tespih gibi dağılacaklar.Çünkü başlarında güçlü iradeli bir teknik direktör yok.

Ben fenerden inanın korkmuyorum.

Beşiktaş daha dikkat edilecek takım bu sezon.

Neden derseniz Beşiktaş çok iyi topun arkasına geçiyor biliçin mantalitesi ile mancinin ki hemen hemen aynı önce gol yemim sonra zaten atarım.

Beşiktaşda bu zamana kadar bunu iyi yaptı.

Beşiktaşın futbolu özellikle anadolu takımlarına karşı çok etkili olur kolay kolay kaybedecek gibi durmuyorlar ama derbi maçları sıkıntılı...

Biz şöyle 2-3 maç üst üste galibiyet alırsak güven gelir seriye bağlarız bence..

Şu 3 maçımız çok önemli Karabük kayseri ve konya. 3de3 yaparsak Fener deplasmanına çok moralli çıkarız

Onlarıda bu sefer deplasmanda yenebilirsek şampiyonlukda yine en kuvvetli aday haline gelebiliriz..

AMa ligdeki 3 ma. ve kopenhag maçları bu havayı yakalamak çok önemli..

5 maçlık seri camiayı tekrar havaya sokar

Ersun yanal kadar salak bir hoca yok bu dünyada.alperi ikinci sariyi görebilr diye aldi oyundan ama unutugu sey kadiköyde birinci sariyi gördükten sonra istedigin kadar foul yapabilirsin ve hic bir hakem kirmiziyi veremez topcuna.

Onur Kıvrak bunlara timsah yürüyüşü yaptıran, iki şampiyonluklarını ellerinden alan adamdır. Kudurmuş it gibi saldırmaları normal.

ç.rize maçındaki gibi oynarsak juve 5 değil 7 atar demiştim hala aynı fikirdeyim :) ama Burak oynamadı, mancini sağolsun.

rize maçinda sahamizda oynuyoruz. ve bence iyide oynadiq. şu fener sence dahami iyi oynadi. biz kontrolsüz oynuyorduk. bugün hiçbişey oynamadik. fazla üzülmedim. ben o rize ve antalya maçlarina yanarim. buraga gelince inşallah devre arasi gider. ben muhammed demire raziyim. bu ligde şu an net iyi oynayan yok iyi mücadele eden var. üst üst 3-4 maç yen hop üsttesin. bugün mancinin kadrosu iyi degildi. fatih terim gibi yapti. ama şansizdi. selçuq ve melo 2 si birden yoqtu.

hep kötü karı resimleri koyuyolar abi ''en güzel kadınlar'' başlığına:dispirited:

wallpapers-dcd-adriana-lima-celebrities-female-1280x1024-jpg.5697

sen simdi bu koydugum yavruyu begenmedin mi?

O tamponu indirirler leo sorun yok yani .Lübnanlilar daha bir hos oluyor aslinda.En sicaklari polon ve sirplardir.:DD

Sırplar yorulmak nedir bilmiyor tam bir emekçiler bu sene Niş sehrinde kaldım çok güzeldi.:D

Polonyalı bizim burda çok sarı sarı kışın içiyoz vodka yi vuruyoz gözüne.

En güzel kizlari bu sene hataya gittiğimde gördüm acayip tatlılar.

Envoyée depuis mon Samsung Galaxy Note 2 avec Tapatalk 2

2.yarı fenerin fikstürü baya ağır,o yüzden adamlar farkı acabildigimiz kadar acalım kafasındalar,keza bizimde bi o kdar güzel fikstürümüz var,her sey bitti havasından kurtulursak sampiyon oluruz bu senede...

Üst Alt