STSL 13/14 H:7 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S. | 6 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S. | 6 Ekim

burdaki o.ç renk forması hangi renktir acaba....

Ekli dosyayı görüntüle 7066

Şu volkanı gördüm kalktı yine tüm sinirim. Bi gün ağız yüz iyi dağıtacak biri bunun. Ah ulan futbolcu olacam ben falan bana Emre-Volkan gibileri böyle hareketler yapacak adam nasıl canlı canlı dayaktan öldürülür tüm dünyaya izletirim.. İnşallah bigün şunlarla bi karşılaşırım inşallah..

Bu arada salakların puan kaybı baya iyi oldu. Arkası gelir bunun

Zamanin ve paran varsa kübayi tavsiye ederim yada dominik cumhuriyetide olabilr.Kuba vardero cok güzel .kizlari cana yakin ve ispanyolca bilmesende cok kolay tanisabiliyorsun:).Tek sorun hotele götüremiyorsun ama güvenlikciler bes on dollar verirsen birsey demiyorlar.Kisin pahali hoteller ama yazin ibizadan bile ucuza geliyor tatil.Tek sorun kisa kisa yagan yaz yagmurlari.

Hatay olayina gelince parasizda cok yiyisler oluyormus;)Suriyeli kizlar pek sorun cikartmiyorlarmis tabi bizimkiler arapcayi iyi bildikleri icin kolay götürüyorlar.

Kız arkadaşım Kübalı 1 buçuk senedir beraberiz kısmet olursa gelecek yaz gideceğim beraber. :)

Ben öyle savaş fakir fukara çaresiz modundakilere yanasmam :)

Envoyée depuis mon Samsung Galaxy Note 2 avec Tapatalk 2

Volkan azmanı karışmasa olmaz yani. Hemen damlamış oraya. Milleti de iyice tahrik etmiş. Fatih hoca milli takımdan atsa keşke.

Kuş beyinli taraftarlar "Başkan başkan hakemi kaça satın aldınız?" diye bağırınca, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da "Onu siz gidin kendi başkanınıza sorun satın alma işlerine o bakar " demiş

Helal Hacıosmanoğlu.

oha lan oha

Trtyi açın Ersin Düzene demediğini bırakmadı

bu işi bilmiyorsunuz dedi

oraya geliyorum dedi

herkes görecek bi sürü tehdit etti bu şikeci aziz

Yok abicim yok bu ülkede adalet falan yok

Üst Alt