STSL 13/14 H:8 | Galatasaray 2-1 Karabükspor | M.S | 19 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:8 | Galatasaray 2-1 Karabükspor | M.S | 19 Ekim

Selçuğun formsuz olmasının sebebi ben frikikleri Sneijderin ve Drogbanın kullanmasına bağlıyorum . Frikikleri kullanamadığı için mutsuz oluyor mutsuz olduğu için formu düşüyor .

Selçuk ilk sezonda takımın beyni iken son 1,5 sezonda takımın 'hamalı' oldu.performans farkı burdan kaynaklanıyor.mancınının acil bir sistem oturtması lazım.

Bilmiyorum valla. Ben etkili oldugunu görmedim hic. O da "al gülüm ver gülüm"cülerden.

Selcuk´a ihtiyacimiz var, biraz daha sabretmeliyiz ona.

Bence sabretmekten ziyade Selçuk'u 2 hafta dinlendirelim.Ben oldum olası Terim'in oyuncuları oynatarak kazanmasına karşıyım.Selçuk 2 hafta dinlensin,biraz kendine gelsin toparlansın.Yerine Engin de oynayabilir,Yekta da oynayabilir.

Yeni hoca ilk kez Arena'ya cıkıyor,insallah stad full olur,insallah sampiyonluga giden yolun baslangıcı olur bu mac...

Kötü oynayalım razıyım yeter ki 3 puan çıkaralım.

Selçuğun formsuz olmasının sebebi ben frikikleri Sneijderin ve Drogbanın kullanmasına bağlıyorum . Frikikleri kullanamadığı için mutsuz oluyor mutsuz olduğu için formu düşüyor .

Ben de fazlaca gecelere akmasında buluyorum. Terim dönemindeki sistemsiz, organizasyonsuz, sahaya yayılmayı beceremeyen takım da formunun düşmesinde etkili oldu.

Xelçuk filan dedik adama ilk sezon müthiş iş yaptı, taraftarın gönlünü kazandı, frikikleri de Drogba'ya teslim etmeyecekti gerekirse problem çıkarıp kendi kullanmak için ısrarcı olacaktı..

Geçen sezon da lige kötü başlamıştı, kaçak oynuyordu. Mancini ile formunun düzeleceğini umut ediyorum.

Boldladığım yeri anlamadım ?

Ayrıca Selçuk'un şut çekilcek yerler değilde ceza sahasına gönderilcek yerlerde ki frikikleri Sneijder'e bırakması gerektiğini düşünüyorum artık. Ya bel hizasında atıyor. En önde ki oyuncu karşılıyor. Ya da direk auta atıyor. Kötü oynadıkça da frikikleri bırakmıyor kendini gösterme dürtüsüyle.

Üst Alt