STSL 13/14 H:8 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 20 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:8 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 20 Ekim

kasımpasa ve gençler deplasmanlarında 6 puan resmen hakem tarafından hediye edildi.

hakemler kasımpasa-gencler deplasmanındaki gibi fb'yi kollamaz ise fb 1 puandan ötesini göremez.

ulan halis insallah gecen sene yediğin tükürüğü hakedecek bir maç yönetmessin gerçi sen adam olsaydın o tükürüğü yok sayan karardan sonra hakemliği bırakırdın

yayin orda topu kapan erciyesli kontraya cikmak icin arkadasina pas vermek ister ve top hakeme carpar fblinin onunde kalir, kaleye vurur cezasahasinda defansa carpan top sowun onunde kalir ve 88. dkda fb one gecer. trnin en iyi forveti sow abi yorumlarini okuruz

klasik fener maçı olur

dk.12 1-0 ( forumda sevinç hakim )

dk.88 1-1 ( "al işte" )

dk.91 1-2 ( "yuh.. biz biliyoduk" )

dk.94 1-3 ( "kapattım maçı abi" )

Bu sezon maçlar önce masa başı daha sonra sahada oynanıyor.Öncelik, Galatasaray şampiyon olmasında ne olursa olsun.

Tabi bizim bu duruma çanak tuttuğumuzda bir gerçek.:moody:

bi beklentim yok.sadece Allah'a havale ediyorum ..küme düşmesi gerekirken..hala utanmadan ligde oynayan ve hala şerefsizce puan kazanan bu köpekleri.

KAYSERİ ERCİYESSPOR: Jorgacevic, Erhan, Numan, Mangane, Emre, Cem Can Azofeifa, Traore, İbricic, Yasin, Sinan

TEKNİK DİREKTÖR: Fuat Çapa

FENERBAHÇE: Volkan, Mehmet Topuz, Egemen, Bekir, Caner, Kuyt, Selçuk, Emre, Cristian, Sow, Webo

TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Üst Alt