STSL 13/14 H:9 | Akhisar Bld. Spor 3-3 Beşiktaş | MS | 26 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Akhisar Bld. Spor 3-3 Beşiktaş | MS | 26 Ekim

Akhisar'in penaltilarini yediler bu sefer de 8jk'ya en azindan 1 puan hediye ettiler

Valla bu kirli duzen ve tff oldugu surece bu fbjk tescilli sikecileri zor puan kaybederler

siz hala napiyorsunuz burada? :DDEl Clasico 15 dakika once bitti, bizim Turkish maclari sabaha kadar devam mi ediyor acaba?

görünen oki tff sadece fbye çalışmıyor bjkyede çalışıyor adamlar bizden o kadar nefret etmişti bjk ve fb farketmez gs şampiyon olmasında bjk olsun fb olsun farketmez bizim için kafasındalar :asd:

Penaltıyı yediler, ayrıca sanıyorsam Bjk'nin 2.golü de ofsayt olması lazım, tam izleyemedim ama Almeida ofsayt gibi geldi. Daha 9.haftadayız ve şu olanlara bak, cansiperane şekilde fener ve bjk'yi yukarı taşıma çabaları aldı başını gidiyor. Geçen hafta da Rize'nin penaltılarını yemişlerdi, kimbilir daha neler görücez neler.

maci izlemedim simdi ligtv actim akhisar oyuncusunun ozel olarak Hakeme tesekkur ediyorum 10 numara mac yoneti keske ligteki tum hakemler boyle olsa dedi

hakem bu kadar iyimiydi yorumlari az okudum net penaltisini yemis akihisarin.

Penaltıyı yediler, ayrıca sanıyorsam Bjk'nin 2.golü de ofsayt olması lazım, tam izleyemedim ama Almeida ofsayt gibi geldi. Daha 9.haftadayız ve şu olanlara bak, cansiperane şekilde fener ve bjk'yi yukarı taşıma çabaları aldı başını gidiyor. Geçen hafta da Rize'nin penaltılarını yemişlerdi, kimbilir daha neler görücez neler.

bu hakem her macda böyle rezil ama. yani anadolu takimlarin maclarinda da farksiz degil. ligin acik ara bence en kötü hakemi.

almeida offsayti evet. penaltiyi acikcasi cözemedim tam olarak.

bu hakem her macda böyle rezil ama. yani anadolu takimlarin maclarinda da farksiz degil. ligin acik ara bence en kötü hakemi.

almeida offsayti evet. penaltiyi acikcasi cözemedim tam olarak.

Kamil Abitoğlu'nun bu sene hakemlikte son senesi. Herhangi bir hedefi yok, hani Avrupa'da maç yönetme gibi bir şansı da yok ama ısrarla büyük takımların maçına veriliyor. Büyük ihtimalle son senesinde paraları cukkalayıp, geleceğini garanti altına alma derdinde bu Kamil. Özellikle fb ve bjk'ye puanları aldırırsa ekstra primleri kapıyor. Ben Kamil'in kötü hakem olduğuna katılıyorum ama aynı zamanda satılmış bir hakem olduğunu da düşünüyorum.

Bugun yapilan tum hatalari teker teker ozelden bana yazarmisiniz arkadaslar hepsini toplamis oliyim, cok guzel seyler cikti aslinda bugun gunyuzune.

Üst Alt