STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal şartlar altında şampiyonuz derim ama yabancı sınırının ve şikenin olduğu ligde şampiyon olmamız çok çok zor.Ligde kuracağımız kadrolar yeterli değil,üstüne Fener'in kollanması bu sene şansımızı çok aza indiriyor.

Yeneriz ama ben yinede ben bu sene Fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum yeterli yerli oyuncularımız yok Kadıköyde 9 puan yapıp farkı bitirirler.

Bruma bu takımın vazgeçilmez 11'i olmalıdır.

Takımda elle tutulur tek kanat adamımız Bruma.

Bruma demek 4-2-3-1 demek,

Kanatlı ve tek forvetli diziliş demek.

Muslera

Sabri chedjou semih dany

Selçuk melo

Engin sneijder bruma

Umut​

ufuk-eboue-chedjou-semih-yekta(solbek yapacak bişey yok)melo-selçuk-sneijder-bruma-burak-drogba

bu takımın efektif şekilde hücum yapabilmesi için eboue-sneijder-bruma-drogba 4lüsünün sahada olması gerekiyor meloyu da kesemeyeceğimize göre ya chedjouyu kesip muslerayı oynatacaz yada tam tersini yapacaz kadro böyle olmalı kayseride birtek solbeke koyacak adam bulamadım

Tek çare kazanmak. Fb nin şikeyle kazanması sinirimi bozdu bu düzeni bozabilir miyiz bu maçlar kader maçları artık beraberliğe bile tahammülümüz yok. Kayseri kendini yırtacaktır bakalım. Kazanalım yeter.

Kazanırsak bu mal fb nin Bursayı yenecegini sanmıyorum.Bursanın bunlara karsı eli ayagı titriyor ama bu sefer daum faktörüyle alamazlar o macı.Önumuzde hafta fark en kötü 4 e iner.Bu macı muhakkak kazanmalıyız.

Mehmet Demirkol NTV sabah spor programinda ailevi problemleri var üstüne yorum yapmak dogru olmaz diye kisaca bir yorum yaptigini hatirliyorum bu gectigimiz haftanin basinda... bundan dolayi bende senin gibi keske bir an önce kendini toparlasa diye düsünüyorum ama bir yandan da neden böyle agir/eksik kaldigina anlam da verebiliyorum..

Asil aci gercek bu hali ile olan Selcuk icin yerini dolduracak oyuncumuz olmamasi :-/

Hocam profesyonel oyuncunun ailevi problemi sahaya yansimaz. Bizim bir tek turklerde olur bu.

Yeneriz ama ben yinede ben bu sene Fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum yeterli yerli oyuncularımız yok Kadıköyde 9 puan yapıp farkı bitirirler.

Ben bugun fenerbahcenin macini izledim. Fenerde teknik taktik hak getire. Tam bir kaos futbolu. 2 tane izbandut gibi forvet, sagdan soldan dolduruyorlar iceri, ya vuruyorlar vuramazlarsada donen topa inanilmaz baski yapip rakibi cikartmiyorlar. Savunmasi saglam takim feneri yener net. Ancak bizim savunmamiz zayif karnimiz. O nedenle ben o mac fenerbahcenin cok rahat kazanacagini dusunuyorum.

Kopenhag macinda en iyi yerimiz sag kanatti.

Bu yuzden eboue-bruma mutlaka oynamali diyorum ama gercekten de kadromuz cok dengesiz. Kadro kurulamiyor.

Kadıköy'deki maçta 9 puan fark yapıp bitiremezseler ama gelip buraya Galatasaray'ı küçük gören lafından dolayı özür dileyeceksin.

İlk yarı puan farkı değil 9, 19 bile olsa ikinci yarıdaki durdurulmaz çıkşımızla ligi yine şampiyon bitireceğiz.

Benim 11'im

--------------Muslera-------------

Sabri-----Ceyhun-----Semih---Dany

---------Melo------Selçuk------

Engin---------Sneijder--------Bruma-

--------------Drogba-------------

Çıkmasını beklediğim

--------------Muslera-------------

Sabri-----Chedjou-----Semih---Dany

---------Melo------Selçuk------

Engin---------Sneijder--------Burak-

--------------Drogba-------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt