STSL 14/15 H:10 | Beşiktaş 2-0 Kasımpaşa | M.S | 23 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Beşiktaş 2-0 Kasımpaşa | M.S | 23 Kasım

Bu ligde büyük tiyatro oynaniyor uzun yillardir. Hakemler hala bazi futbolcular gibi mac satmakla mesgul.

Kasimpasa'dan hicbir sey olmaz ayrica, ileride 2-3 etkili adam var diye iyi takim olunmuyor.

Yabanci sinirinin kalkmasina en cok Kasimpasa sevinir, öyle vasat yerliler var ki mahallede bile forma vermek istemezsin.

cok ucuz penalti ama niye verdide diyemiyorum. ama kolay verilmis penalti yani. ters tarafda olsaydi verililmiydi asil soru bu

Yalnız penaltıyı yaptıran Mert maçın başından beri sabote ediyor. Bi türlü yakamadı gitti, uğraşıyor resmen diyordum tam. Lafı ağzımdan aldı ön e boş pozisyonda topu kornere attı, kornerde de penaltı yaptırdı.

burak_5464422655314c00cad5ae.jpg

Şunla bir sene geçer mi ya ?

Böyle takım yapılanmasına kafa atıyım.

Gayet başarılı

vallahi emek var isin icinde ama baya güldüm. biraz abartili olmus. sanki hollywood filmindeki kahramanlar filimlerinden.
bide bilicin demba baya bakisi yokmu... oda ona bakiyor... orda filim koptu bende vallahi :eek:ley:
Ama bizimim bonus reklami kadar rezil degil tabiki. elmanderin kafasina sari kirmizi bir sey gecirmisdik.

Üst Alt