STSL 14/15 H:11 | Karabükspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 1 Aralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:11 | Karabükspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 1 Aralık

ulan varya şikenin alası var bu maçta
hakem şikesi 1 gol 1 penaltısı verilmedi karabükün
üstüne velinin bu maçı tamamlayamaması lazımdı (not :sadece 2. yarıyı izledim )

Bunlar şimdi hakemler bizi tutsa 2 maçta bir kirmizi görürmüyüz diyip magdur rolü oynarlar. Ben Bjk lilari taniyorsam bunlari söylerler. İyi bilirler böyle magdur rolü oynamalarini.

beyler çok övdüğünüz bjkye karşı sadece ikinci yarıda 5-6 pozisyon buldu karabük
verilmeyen gol ve penaltı hariç

Rıdvan Dilmen "Şimdi Antep, Eskişehir, Karabük hocası olduğunu düşünün." Antep maçında ne oldu biri bana anlatabilir mi? Haysiyetsiz herifler.

Sezon başından beridir itekleniyor kuşgiller ,
nereye kadar gidecek bakalım ama eminimki o son dk. daki girerken yükselip direkten auta giden top bir dahakine direkten kaleye girecek ,
kötü bir karabüğe karşı hakem desteğiyle kazandılar ,
umarım karga fanları tekrar türemez forumda !

Rıdvan Dilmen "Şimdi Antep, Eskişehir, Karabük hocası olduğunu düşünün." Antep maçında ne oldu biri bana anlatabilir mi? Haysiyetsiz herifler.

ya onların her zamanki şerefsizliği. emre adamın kafasını koparır, emre gibi melo gibi oyuncuları istemiyoruz diye bağırırlar. gs yi arakaynak yapmazlarsa rahatlayamazlar. ama bizimkilerde de iş yok. okan buruk buna cevap vermeli, canlı yayına bağlanıp hoca ne rahatsızlığı sen rahat mısın demeli ama nerde

ya onların her zamanki şerefsizliği. emre adamın kafasını koparır, emre gibi melo gibi oyuncuları istemiyoruz diye bağırırlar. gs yi arakaynak yapmazlarsa rahatlayamazlar. ama bizimkilerde de iş yok. okan buruk buna cevap vermeli, canlı yayına bağlanıp hoca ne rahatsızlığı sen rahat mısın demeli ama nerde

Şike patlak verdiğinde bizi de araya çekmek için 2006 şampiyonluğu için soruşturma falan açılmıştı. Haksız oldukları için herkesi aşağıya çekerek kurtulmaya çalışıyorlar her seferinde.

B3yg_ITIMAAmf9M.jpg

Üst Alt