STSL 14/15 H:12 | Balıkesirspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Balıkesirspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık

Emrullah'taki büyük değişim !!!

B4ML12sCAAEoRXO.jpg

Bunlarda bizim maçtan 2 yorum. Hani Emrullah'ın bizim maçtaki performansını hatırlatma babında ,
:D fena utandım ama şirazemizi kaydırmıştı o gün Emrullah andavalı.

bu ligin en kötü takımı balıkesir fener deplasmanda bunlara karşı bu golle kazanıyosa
hiç fikstürü kolay falan demeyin bu fener deplasmanda maç kazanamaz (normal şartlar altında)

bu ligin en kötü takımı balıkesir fener deplasmanda bunlara karşı bu golle kazanıyosa
hiç fikstürü kolay falan demeyin bu fener deplasmanda maç kazanamaz (normal şartlar altında)

Yanlış mantık,Fener öyle veya böyle yendi,Balıkesir'in tek galibiyeti bize karşı ama deplasmanda 4 galibiyetimiz var,biri de 7 yıldır kazanamadığımız Bursaspor.Prandelli diyeceksin biliyorum da,Bursa maçında da Prandelli vardı.

İşte normal şartlar olmayacağı için kazanacaktır. Fenerbahçe yıllardır iteleniyor...Hakemler,TFF,rakip takım yöneticileri,oyuncuları vb. birçok farktörle Fenerbahçe resmen iltimas ve şike saltanatlığı kurmuş durumda bu ülkede...

İşte normal şartlar olmayacağı için kazanacaktır. Fenerbahçe yıllardır iteleniyor...Hakemler,TFF,rakip takım yöneticileri,oyuncuları vb. birçok farktörle Fenerbahçe resmen iltimas ve şike saltanatlığı kurmuş durumda bu ülkede...
itelendiğini biliyoruz ama bence daha çok puan kaybedecekler
bekleyip görelim
bugüne kadar penaltılarla ve saçma sapan hatalı gollerle geldiler
34 haftada her hafta penaltı vs olmaz diye düşünüyorum

itelendiğini biliyoruz ama bence daha çok puan kaybedecekler
bekleyip görelim
bugüne kadar penaltılarla ve saçma sapan hatalı gollerle geldiler
34 haftada her hafta penaltı vs olmaz diye düşünüyorum

Olmaz tabii her zaman yapmazlar.. Fakat olay şöyle olur büyük ihtimal : Fenerbahçe iteleneceği kadar itelenir.. Tepkiler doğmaya başlayınca bir maçlarında fahiş hakem hataları olur ve puan kaybederler. Sonra Fenerbahçe yönetimi utanmadan bir bildiri yayınlar tehdit eder gibi..

Yani normal şartlarda kazanma oranlarını en azından %30-40 düzeyinde her zaman bu şekilde yükseltiyorlar.Ve bu yüzden de dikkat edin hemen her sene ilk 2'deler... Eğer biz veya diğer şampiyonluk mücadelesi verenler çok güçlü değilse de şampiyon oluyorlar...Türkiye'de futbolun denklemi bu...

Böyle maçları kazansınlar bence

İsmail kartal'ı tutmazlar yoksa orada

1 maç kaybetsinler, 1 maç zar zor kazansınlar böyle böyle sezon sonuna kadar giderler kartalla

Üst Alt