STSL 14/15 H:12 | Balıkesirspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Balıkesirspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık

Adamlar bize 2 atak yaptı onun kıçina çarptı bunun kıçina çarptı mağlup olduk yıllardan beri Galatasaray maçlarını izliyorum şansa aldigimiz maç sayısı 10 değildir bunlardaki bal arı da yok bir de şikeyle birleşince bir de hakemler Ohh miss.

Balkes'i direk düşürsünler o nasıl futbolcular,o nasıl oyun,o nasıl stat öyle.

Gerizekalı Prandelli yüzünden fark yedik şunlardan.

Balkes Süper Lig için çok yetersiz bir takım, Fenerin buradan galip gelmesine şaşmamalı ama rezil bir oyunla 3 puan aldılar, biz yenildik ona yanıyorum, dışarıdaki performansları rezil, evlerinde hakemlerle galip geliyorlar, başlarında alt kümede bile hoca olamayacak kadar aptal bir hoca var, bir bk olmaz şikecilerden, biz kendimize gelelim gerisi kolay.

Artık bal falan da değil bunların aldıkları galibiyetler ,
ama bunlardan bir cacık olmaz , bu kadar iteklendikleri halde kıçlarını kaldıracak halleri yok leş oğlu leş bir haldeler şerefsiz şikeciler .

rize dısında hakederek kazandıkları tek mac yok. ya penaltı ya kaleciler.

şaibeden uzak adam gibi bir baskanları olsa, sikesiz cok daha iyi futbol oynarlar. adamlar bir kere alısmıs belese kazanmaya, artık futbol oynamayı unutmak üzereler.

En şeref duydukları özellikleri ŞEREFSİZ olmaları,
En gurur duydukları gurursuzca ŞİKE yapmaları,
En övündükleri başarılar SAHTE, ŞİKELİ veya YALAN.

Artık Türkiye'ye kendilerini böyle takdim etmişler.

Türkiye 'de bazıları onları böyle kabul etmiş.

Ve Türkiye 'de bazıları onları daha ŞEREFSİZ, daha GURURSUZ, daha SAHTEKAR olması için teşvik ediyor. Yol gösteriyor.

Üst Alt