STSL 14/15 H:12 | Beşiktaş 3-0 Trabzonspor | M.S | 7 Aralık - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Beşiktaş 3-0 Trabzonspor | M.S | 7 Aralık

Hamza hoca 4 hafta önce şu takımın başına gelseydi şu an liderdik

Trabzona arena'da kaybetmeyi bırak eze eze yenerdik

Ama geç kalmış sayılmayız, bjk bizim maçları kaldıramıyo onları orada yendik mi bjk'nin fişini çekeriz.

İkinci yarı arena'ya gelecekler zaten benim için önemli tehlike hala fenerdir, tüm derbileri içeride oynayacaklar ve kadıköy'de derbi kaybetmiyolar

Gittik balıkesire yenildik, başakşehir'den 4 yedik kimin sayesinde italyan bidon sayesinde, ulan yönetime şimdi bişey demek geliyor içimden ceza alırım

İlla ki avrupa'dan elenip arena'da trabzondan 3 yiyince mi değiştiricen hayret bişey ya kaybettiğimiz maçları gözümün önüne getiriyorum resmen alın 3 puan sizin dedik adamlara.

büyük aptallık o zaman benfica taktiği işe yarar gibi. deplasmanlarda waris, içerde cardozo oynayabilir. cardozo iç sahada ne kadar iyiyse deplasmanda koca bir hiç. waris hızlı, seri topçu tehlike yaratma potansiyeli var.

Ersun Yalan'in cikardigi kadronun gercekten hicbir anlami yok. Cardozo Waris Constant Bosingwa dörtlüsünü mutlaka oynatmasi lazimdi. 2 cezayirli + yunandan sadece biri tercih edilmeliydi,

3'ünü birden sahaya sürüp sifir verim aldi ki zaten Constant girdiginde mac bitmisti.

Bu bjk bizi baya zorlayacak yarışda. Trabzon ve fener yarışdan koparlar bence.
fener zaten kopmuşdu ya aslında ama hakem, şansa buraya kadar gele bildiler.
Biz her hafta üstüne katarak ilerleriz artık.

İsmail'i kovmamaları lazım onun için 1 maç kazanıp 1 maç kaybetseler bizim için daha iyi olur, bir takım için hocanın ne kadar önemli olduğunu gördük nasıl biz en başından prandelli ile olmayacak dedik ismail'de aynı şekilde olmayacak belli umarım böyle devam ederler.

Beşiktaş zaten iyi oynuyo ona bişey denemez ancak derbi kazanamıyolar, fenere 2-0 yenildiler bizimle oynayacakları maçtan sonra konuşalım çok daha net bir tablo çıkar ortaya :)

Duygusallıgı bir kenara bırakıp futbol konusacaksak, bu Bjk'ye bizde rakip olamayız diğerleride. Adamlar bayagı bayagı futbol oynuyor hocam. Bugünkü macı 90 dakika izledim, Arsenal macına eşdeğer futbol oynadılar, Ts'a tek posizyon vermediler, süreklide önde baskı yaptılar, oyundan düstükleri 1 dakika yok. Hani tempolu oynuyorsunda, söyle 10-15 dakika oyundan düstügün bir bölüm olur, bugün göremedim.

Bjk her sene iyi baslıyor ve sonradan patlıyor ama bu sene hem gecen senelerden deneyimliler, hem daha dinamikler, hemde demba ba - sosa - töre gibi tehlike yaratacak oyuncuları var.

Tabi Olimpiyatta oynarsalar puan kaybederler orası ayrı.

Duygusallıgı bir kenara bırakıp futbol konusacaksak, bu Bjk'ye bizde rakip olamayız diğerleride. Adamlar bayagı bayagı futbol oynuyor hocam. Bugünkü macı 90 dakika izledim,Arsenal macına eşdeğer futbol oynadılar, Ts'a tek posizyon vermediler, süreklide önde baskı yaptılar, oyundan düstükleri 1 dakika yok. Hani tempolu oynuyorsunda, söyle 10-15 dakika oyundan düstügün bir bölüm olur, bugün göremedim.

Bjk her sene iyi baslıyor ve sonradan patlıyor ama bu sene hem gecen senelerden deneyimliler, hem daha dinamikler, hemde demba ba - sosa - töre gibi tehlike yaratacak oyuncuları var.

yeneriz biz bunları abartmayalım

Ben hiç birinden korkuyorum artık onlar bizden korksunlar devre arasina kadar yaptıkları ceblerine kâr kalır 2. Yarı bizim kimse tutamaz görünen o ki ara transferde de transfer yapılacak birde hocayla daha iyi çalışmalar yapılacak uçuşa gececegiz.

Üst Alt