STSL 14/15 H:13 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 14 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:13 | Gaziantepspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 14 Aralık

hakem Gökhan'ın dirseğini görmedi. zaten görmemesi de gayet normal çünkü o sırada oyun devam ediyor ve hakem topa bakıyor. o pozisyonda esas suçlu olan 4. hakem ve yan hakem. korner pozisyonunda ise geç de olsa doğru kararı verdi.
Görmeyen adam görmedim ben der kolu çarptı demez
spikersiz linkten izlediğim için konuşmalar net duyuluyor direk saha içi konuşmaları geliyor o yüzden geçiniz

Bu hakem gögse atilan dirsege çarpişma diyorsa buna art niyetli denir. Hatalar avrupada da oluyor. Bugün Manu Liverpol'a kabak gibi ofsayttan gol atti.

ne bileyim ya. art niyet var belkide ama bu hakem bir hakemlik karakter yapisi vermiyor . cok kirilgan. korkak yapisi var.
öyle hakem mi olur. olurda ama amatör küme liglerinde belki.
o posisyon resmen kirmizi. orta hakem görmedi hadi diyelim. diger 5 hakemde mi görmedi sorusu gelir insanin

Görmeyen adam görmedim ben der kolu çarptı demez
spikersiz linkten izlediğim için konuşmalar net duyuluyor direk saha içi konuşmaları geliyor o yüzden geçiniz
o kadar ayrıntılı konuşmaları bilmiyorum ama daha maç devam ederken hiç bir hakem görmedim demez diyemez. Çünkü maçın devamında hiç bir otorite sağlayamazsın. görmemiş olsan dahi görmüş gibi davranıp devam edersin

o kadar ayrıntılı konuşmaları bilmiyorum ama daha maç devam ederken hiç bir hakem görmedim demez diyemez. Çünkü maçın devamında hiç bir otorite sağlayamazsın. görmemiş olsan dahi görmüş gibi davranıp devam edersin
Ondan öncede rakibin suratına tekme attı töre büyük ihtimal özetlerde falanda olmaz
onu görme bunu görme neyi görcen
bence tamamen art niyetliydi o kadar hakemden hiçbirinin görmemesi imkansız
ayrıca pozisyon toptan çokta uzakta değildi

Ondan öncede rakibin suratına tekme attı töre büyük ihtimal özetlerde falanda olmaz
onu görme bunu görme neyi görcen
bence tamamen art niyetliydi o kadar hakemden hiçbirinin görmemesi imkansız
ayrıca pozisyon toptan çokta uzakta değildi

o pozisyon için haklsın orada da sarı vermesi gerekiyordu. maçın genelinde bence iyi yönetmedi. ama o kırmızı pozisyonunda esas suçlu orta hakem değil, çünkü oyun devam ediyor ve o da oyunu takip ediyor. gökhan ise tamamen hakemin arkasında 4. hakemin birkaç metre ötesinde dirsek atıyor.

Maraton'da Şansal'dan Denizli'ye ;

" Tebrik ederim hocam seni. 38 santimmiş"

Ardından konunun bir ofsayt pozisyonu olduğunun farkına varana kadar süren bir sessizlik

:eek:ley:

Tore'nin yaptigini sokakta yapsan suc islemis olursun hapis cezasina carpitilirsin. Boyle hareketler cezasiz kalmamali. Adalet ve hukuk var mi gorecez.

Bizden önceki Akhisar ve Konya maclarını rahat kazanırlar. Bizim macta dananın kuyrugu kopar. Tabi o mactan önce bizde kalan 2 macı kazanmalıyız.

Üst Alt