STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık

1517.jpg

Artık olcanı kazanmamız lazım. Bu arada hamza hoca sinan gümüşe şans verecekmiymiş ?

_________________________Muslera________________________

____Sabri___________Semih_______Chedjou__________Tarik_______

______________________Melo___Selcuk_________________________

________Bruma___________Sneijder___________Emre_____________

_________________________Burak______________________________

Maça otobüsle gelecek olan arkadaşlar stad otogardan 1 km uzaklıkta rahatlıkla yürüyerek stada ulaşabilirler , trenle gelecekler anıt önünden cumhuriyet dolmuşuna binmeleri yeterli.

konyanın son 2 maçını izledim vasat bir takımdan fazlası yok bizim gibi forvet eksikleri var

mersin maçında mersin çok iyiydi,şanslı olsalar 3-4 rahat olurdu,ciddiyet bırakılmazsa galibiyet çok zor olmaz.

Saha ve stad süper.İyi oynayan kazanır.Pas yapılır,her türlü organizasyon yapılır.Çamur gibi saha yok.Güzel maç olur.

saha güzel aklıma kayseri deplasmanları geldi oradada zemin güzel olunca hiç maç kaybetmiyorduk oyuncuların iştahı açılıyordu

Ya passolig başvurumu yeni yaptım da passo.com da maç görünmüyor,biletler tükendi mi?Ticketbis diye bir siteden bilet aldım ben de onay bekliyor hala.Nasıl gireceğim passoligsiz?Biri anlatabilir mi?

Muslera
Sabri Chedjou Koray Hakan
Bruma Melo Selçuk Emre
Sneijder
Burak

Kadro şu işte zorlamayalım.

Çamdal'ı SİLDİM ARTIK BEN YETER VALLA!

Hafta sonu orta sahada Dzemali - Selçuk - Emre ile başlayıp

tek forvet olarak da Umut'u koyarsak rahat bir galibiyet alırız diyorum

Muslera
Sabri Chedjou Koray Hakan
Bruma Melo Selçuk Emre
Sneijder
Burak

Kadro şu işte zorlamayalım.

Çamdal'ı SİLDİM ARTIK BEN YETER VALLA!

Emre solda iyi oynayamıyor ki şu anda mc olarak çok iyi değiştirmeye gerek yok. Ben yasin sürprizi bekliyorum.
Muslera
Sabri semih chedju teles
Bruma selçuk emre yasin
Sneijder umut

Üst Alt