STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık

Hamza hocada aynı şekilde Pandev i göstermelik 45 dk oynattı kupada sonra sildi.
Adamdan oynamadan form tutmasını bekleyen tek ülke biziz..

Yazık gelende aynı gidende aynı
Pandev'deki tek sorun formsuzluk değil ki. Melo'nun ikinci sene geldiği zamanki gibi fizik olarak bitik halde. Yani ne kadar oynatırsan oynat tam hazır duruma gelemez ha son 25-30 dakika oyuna girse tekniğiyle belki bir işler becerebilir en azından yedekte olmalı.

Iki ihtimal var:

Ya Telles'i oynatip Bruma'yi yedek birakacak, yada Hakan Balta'yi oynatip Bruma icin yer acacak.

3. ihtimal ise, bana göre en kuvvetli ihtimal: Muslera yerine Sinan Bolat oynayacak.

Hala çift forvet diyorsunuz. Elinde Elmander Demba ba gibi oyuncu stilinde oyuncun olsa bende evet derim. Senin elinde topa bomba muamelesi yapan 2 oyuncuyla çift forvet oynanmaz. Umut ve Burak 2 lisiyle hizli kanatlari olan takim tehlike yaratir. Bunlarda Djalma ve Ömer Ali gibi hizli oyuncular var. Akhisar böyle bir takim degildi. Konyaspor geride bekleyecek kontra yapacak. Onun için sete set oyununda pas yapan oyunculari tercih etmelisin. Bizim 2 beygir o defansin için yok olup gider.

1561.jpg

Tarık Olmadıgı İçin Sol Bek Hakanın. Allah izin verirse kazanacagız. İnanıyorum ben bu takıma.

Üst Alt