STSL 14/15 H:14 | Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Aralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Aralık

İlk yarının son pozisyonunda Cenk Ahmet o pozisyonda öyle vurmayı düşünüyorsa bu işte art niyet ararım.
Tabi ki " Atarsam kahraman olurum" egosunu da göz ardı etmiyorum.

Bu arada bu enstantane için Erciyes'e ceza gelir mi.. Hani dışarıda çok efendi olan bir oyuncuyu tahrik ediyor ya . O bakımdan.

B5PWuSTCUAE944-.png

Bence gelmesi lazım adalet onu gerektirir..

Ha bu arada konuyu izleyen 166 şikeci beyinsizler.Hakem her mac size 3 penaltıda verse,Şampiyon eze eze Galatasaray olacak.Her sey ortada biz her macı ezerek bileğimizin hakkıyla yeniyorz.Siz kaleye sut atmadan hakem şaibesiyle.Bakalım çegirge daha ne kadar sıçratılacak.

ya şunların maçını penaltı çalınacak ha şimdi çalınacak diye izlemekten ben bıktım ya... Penaltı mı değilmi tartışılır aynı pozisyon erciyesin olsaydı dk 86 da çalarlarmıydı acaba .....

penalti cok agir oldu ki bence degil. adam düserken eline carpiyor resmen.
böyle ucuz pen alti olmamali bence.
Adamlar penaltilar ile sampion olacak yahu. saka gibi lig

Aga bişeyi savunurken düzgün savunun bence haklıyken haksız duruma düşmeyin. Şimdi bizden de bi yönetici çıkıp böyle dese yarın öbürgün böyle 1 pozisyon örnek olur. Bi oyuncunun düşerken de vücut koordinasyonunu sağlaması gerekir artı topun yönünü değiştiriyor bu net penaltı. Erciyessporluların itiraz etme nedenini söyleyeyim penaltıdan önce faul var çünkü. Adamın düşme şeklinden sağlam itildiği belli oluyor zaten hakem futboldan anlasa bunu teşhis eder hemen. Öyle ya da böyle kazanıyorlar. Fenerin galibiyetleri Burak'ın gol atmasına benzetiyorum öyle yada böyle atıyor diyorlar ya al işte öyle ya da böyle kazanıyorlar top oynamadan.

bu kadar olmaz. hicbir takım bu seneki fb kadar tutulmadı (fb'nin gecmisteki tutulmalarıda dahil)

hakemler resmen ... üstü bir performans gösteriyor. türk futbolu bu aksam tamamiyle bitmistir. tff tasını taragını ve hakemlerini toplayıp defolup gitsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu HIRSIZLARA verilen kacinci penalti bu? Hepsi hikaye abi, bir tane penaltisi bile dogru degildir benim nazarimda. Haram para kazanmaya alismis bazi hakemler, hepsinin cani cehenneme! ZORLA ligde tutuyorlar.. Kim kümede kalmaya oynuyor, kim sampiyonluga oynuyor belli bile degildi sahada, ikisi de adeta kümede kalmaya oynayan vasat anadolu kulübü gibiydi. Yine havadan sudan haramdan, hirsizliktan gelen bir 3 puan. ilahi adalet neredesin?? ALLAHIM sen BUNLARIN islerine engel ol!

guntekin seresfizi diyorki fenerin bu sezonde oyunadi oyun ile bu seozn 30 puan almasi mucize diyor ..

lan serefsiz adamlarin bu 30 puani kac tanesi hakem hatalarindan aldi onu soylesene sen birak futbol adami olmusun BJK'sin takimini savun..

aziz olayı çizgi hakemiyle hallediyor bu sene. adam son derece mantıklı iş yapıyor. futbolcusuyla antrenörüyle uğraşacağına tek kişiyle bitiriyor işi. böylece maliyetde azalmış oluyor

Aga bişeyi savunurken düzgün savunun bence haklıyken haksız duruma düşmeyin. Şimdi bizden de bi yönetici çıkıp böyle dese yarın öbürgün böyle 1 pozisyon örnek olur. Bi oyuncunun düşerken de vücut koordinasyonunu sağlaması gerekir artı topun yönünü değiştiriyor bu net penaltı. Erciyessporluların itiraz etme nedenini söyleyeyim penaltıdan önce faul var çünkü. Adamın düşme şeklinden sağlam itildiği belli oluyor zaten hakem futboldan anlasa bunu teşhis eder hemen. Öyle ya da böyle kazanıyorlar. Fenerin galibiyetleri Burak'ın gol atmasına benzetiyorum öyle yada böyle atıyor diyorlar ya al işte öyle ya da böyle kazanıyorlar top oynamadan.

penalti degil demedim ki ben. bukadar ucuz penalti olmamali diye savundum.
bizde de olsa agir oldu diye savunurdum ben merak etme.
öyle ikili mücadelede adam düsme yolundaysa elineme dikkat etmili yoksa bir tarafini kirmamak icin dikat mi etmeli ... cok sacma yorum olmus bu konuda seninkiside. hic düsmedin ani sekilde sen herhalde.

Üst Alt