STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak

Hakemlerde fenerden it gibi korkuyor.Volkan'ın lehine verdiği bir faul var gözünün önünde alakası yok.Gol korkusuyka faul verdi.

caner ilk bize geldi kiralık rusyadan
almadı adnan polat hemen fener kaptı hemde 2 milyon euroya. parayıda bayağı geç ödemişlerdi. haberleri çıkmıştı. birde geçen seneye kadar takımın en az alan futbocusuydu sanırsam. kaçırdık.

sonra bir iyi hamleleri de bedavaya egemeni almaları oldu..bekirden daha iyi bence bizdede oynardı.

bazı arkadaşlar kızacak ama mehmet topal hamlesi bizde yapabilirdik. o da bizim oyuncuydu. ispanyada iyi maçlar çıkarmıştı.onuda 4 milyon gibi bir paraya aldılar.

bunu üstüne yabancı sayısı düşünce son iki yıl gerileme dönemimiz başladı. malesef

çok parayı çar çur ettik.

Eziklerin bize kadar ki maçları kümeye oynayan takımlarla.Kümeye düşmemek için en azından asılırlar.Yeterki bizim maçta bir numara döndürmesinler.

Bizimkiler şampiyon olmak istiyorsa şikebahçe maçına kadar puan kaybı yaşamayacak ve kadıköyde artık bir zahmet şu şikecileri mağlup edecek başka yolu yok gibi :red:

İçeride 10,dışarıda 8 maçımız var.İçeride 10'da 10 bence çok zor değil.Bu sene deplasmanda fena değiliz.4 galibiyet,3 beraberlik 1 mağlubiyet alınabilir.Ben 77 yeter diyordum ama Fener'in fikstürü görünce fikrim değişti.

Yalnız beni düşündüren şu:

Attığımız gollerin çoğu duran top sonucu oluşan karamboller ve pres yaparken kaptığımız toplar sonucu gelen goller.Organize tek golümüz yok.Geriye düştük mü çok zor gol atarız biz.
Evet doğru diyorsun organize atak diye birşey yok bizde.

Bana göre de bunun en bariz örneği Beşiktaş maçı, kaç kere dolu adamla kontraya çıktık ama hep eveleyip geveleyip yanlış tercihler yaptılar.

Bir pozisyon vardı ki, Selçuk ile Bruma yanyana (aralarında max. 2metre vardı) koştular top Selçuk dayken.

Organize olabilsek ön tarafta Beşiktaşa rahat bi 4 tane sallardık gerçekten.

I am the one who knocks!

Diegoya 2 asist yaptı diyorlarda en boş asistlerden biri. İlk golde Kuytun önüne bırakmış ikinci goldede içeri tek pas. Normalde Selçuk Şahinin bile yapabileceği şeyler. Dünden beri millet abartıyor yok Diegoyu kazandık şampiyonuz diye bende iyi şeyler yaptı heralde dedim :D

Evet doğru diyorsun organize atak diye birşey yok bizde.

Bana göre de bunun en bariz örneği Beşiktaş maçı, kaç kere dolu adamla kontraya çıktık ama hep eveleyip geveleyip yanlış tercihler yaptılar.

Bir pozisyon vardı ki, Selçuk ile Bruma yanyana (aralarında max. 2metre vardı) koştular top Selçuk dayken.

Organize olabilsek ön tarafta Beşiktaşa rahat bi 4 tane sallardık gerçekten.

I am the one who knocks!

Dogrusunu demek gerekirse bizim oyun yapimiz Organize atak olarak degilde pres kontra uzeri (gencler, Bursa ,bjk )

Real madridin Mourinho zamanina benziyor

Üst Alt