STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak

hadi be..ben 3ü de yok sanıyordum sadece sow milli takımda.

Webo ve emenike neden yoklar afrika kupasında ciddiden. Hayret.
Orta sahaları ölü ama. Kasımpaşa ve babel günlerinde olursalar fark bile ola bilir. Kasımpaşa iyi gününde çok tehlikeli takım. Değilse ama boş takım aynı zamanda
Haftayada karabük deplasmanına gidecekler. O macda zor ola bilir

Webo ve emenike neden yoklar afrika kupasında ciddiden. Hayret.
Orta sahaları ölü ama. Kasımpaşa ve babel günlerinde olursalar fark bile ola bilir. Kasımpaşa iyi gününde çok tehlikeli takım. Değilse ama boş takım aynı zamanda
Haftayada karabük deplasmanına gidecekler. O macda zor ola bilir
nijerya gruplarda yokmuş.yahu bunlar kimle gol atacak diye seviniyordum.şimiz hakemlerin şerefine kaldı

Hakem faktörü devreye girmezse en kötü beraberlik alır Kasımpaşa. Babel sürekli ileri çıkan fener beklerini deli eder ve çıkartmaz. Emre gibi takım kötü oynayınca çirkeflik yapıp takımı ateşleyen adam da yok.

şota gibi dengesiz bir hoca varken kasımpaşa berabere bile kalamaz ligin en iyi kadrolarından biri var kasımpaşada

ama başlarında hoca yok,şikeciler normal adil bir düzende kayıpsız geçmemeleri gerek ama tabi imkansız bu.

kasımpaşa benim nazarımda şaibeli bir klüp. hatır şikesi döner bu maçta. normal şartlarda fener bu kadar eksikle kesinlikle puan kaybeder derdim ama adamların hiçbir maçı normal şartlarda oynanmıyor bi şekilde birileri devreye girip haksız bir biçimde puan almalarını sağlıyor. bunların fişini çekebilecek sadece biz varız bu ligde

Üst Alt