STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat

bu tinerciler be sezon ya çok şanslı ya da büyük şikeci abilerinin izinden gidip şikenin dibine vuruyorlar. adamlara altın tepside maçlar veriliyor rakipleri tarafından.

2 kırmızı + Penaltı daha ne olacaktı? :D

Edit: Hakemden daha çok 2. kırmızıyı yiyen angustan ve son dakika penaltı yapan maldan şüpheliyim. Hele kırmızı yiyen mal pozisyon yok birşey yok sol beke niye öyle dalarsın...

Son düzenleme:
Açık ve net bu maçta bişeyler dönmüş
koray kırmızı kart görüyor resmen hakeme tessekkür edicek
Obraniakta resmen bunlar atamicak ben penaltı yapayım dedi yani başka denecek bişey yok şerefli 2. bjk şerefsizligemi başladı acaba.

Maçları net hatırlamıyorum ama bu kaleci Serkan'ın maçlarında hep bir şüpheli hareketler oluyor kendi saçma gol yemese bile organizeyi mi bu yapıyorda maç satıyorlar anlamadım

Serkan saibeli bir kaleci zaten, Fener maclarinda ne boklar yedigini biliyoruz. Bizi karsi da cani pahasina oynuyor ne de olsa eski Fenerli.

hakemlik birsey yok. rize zamanında kendilerini küme düsmeden kurtaran bjk'ye borcunu ödedi.

2 kırmızı kart ve penaltı posizyonu resmen şaibe kokuyor. rize baskanıda zaten son derece sakin bir uslupla konustu. alan razı veren razı hesabı. sonra rizeli neden maca gitmiyor. gitmez tabi, rize'nin yıllardan beri şikenin 1 numaralı takımı oldugunu rize'de yasayan tüm büyüklerimiz biliyor.

Rizede obraniak satın alınmış gibi geldi bana...2 pozisyon var.. Birinde resmen Mottayı bilerek ceza sahası önünde düşürdü...Ayakta dursa topu alabailecekken kaydı taktı çelmeyi..2.'si zaten penaltı..Geçen hafta volkan şenin penaltısına laf ediyorlardı obraniakınki nedir öyle ya...Adam resmen penaltı olsun diye yırttı kendini..

hakemlik birsey yok. rize zamanında kendilerini küme düsmeden kurtaran bjk'ye borcunu ödedi.

2 kırmızı kart ve penaltı posizyonu resmen şaibe kokuyor. rize baskanıda zaten son derece sakin bir uslupla konustu. alan razı veren razı hesabı. sonra rizeli neden maca gitmiyor. gitmez tabi, rize'nin yıllardan beri şikenin 1 numaralı takımı oldugunu rize'de yasayan tüm büyüklerimiz biliyor.
Kısaca;

Küme düşerler inş.

Şike midir, şans mıdır, başka bir şey midir bilmiyorum ama rakiplerin Fener ve Beşiktaş maçlarında yaptıkları geri zekalılıklar ve hakem yardımları olmasaydı 10 puan falan farkla lider olurduk.

Üst Alt