STSL 14/15 H:2 | Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 15 Eylül - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:2 | Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 15 Eylül

Ondan iyi yerli forvet yok sakin pektemek cenk filan demeyin biliyorsunuz sezonun tamamında bunlarla olmaz. Evet Burak yılmaz yetersizdir lakin yabancı sınırında el mecbur oynayacaksın çünkü 2 tane yerli stoper oynatamiyoruz muslerayi kesemiyoruz ki bazıları selçuk u bile kesiyor buda Sneijder li sistem de bizi sıkıntıya sokuyor Türkiye de ... Yoksa klasik 4 4 2 ye göre planlama yapılsaydı zaten su an çok iyi yabancı bir santrafor almistik. Solda bruma sağda olcan ortada Melo selçuk yani f.T. li ilk sene 'deki sistemi ve daha iyi Futbolcularla.. Ama biz Sneijder gibi futbolcunun etrafına kadro kuramiyoruz malum yabancı sıkıntısı eee o zaman mecburen böyle saçma sapan Ne 4 3 3 ne de 4 2 3 1 oynabiliyoruz. Benim düşüncem bu 100 defa yazdım Sneijder i oynatma zorunlulugu bizi sistemsiz bırakıyor çünkü yerli burak i koymak zorunda kalıyoruz hemde tek başına...
Dogru dürüst yerli forvet yok zaten. . Umutla Pandevi deneyebilir. Umut önde pres yapabilir. Umut görünürde yetersizdir ama rakip savunmayi bozabilir. Hava toplarinda iyi sayilir. Begendigimden Umut oynasin demiyorum ama bu oyun tarzimizda Umut oynamalidir. Burak ne pres yapabilir durumu var ne de yandan gelen ortalara net kafa vurabilecek biri. Biz hep ayni topçulari deneyip farkli sonuçlar almaya çalişiyoruz. Hep sorun sistem diyoruz. Futbolculari görmüyoruz. Sneijder iyi degil bu siralar dinlendirebiliriz ama vazgeçemeyiz. Sneijder akliyla oynayan ender topçularimizdan.

Neyse güzel abicim bu topicte biraz gereksiz oldu iyi geceler.;)

Dogru dürüst yerli forvet yok zaten. . Umutla Pandevi deneyebilir. Umut önde pres yapabilir. Umut görünürde yetersizdir ama rakip savunmayi bozabilir. Hava toplarinda iyi sayilir. Begendigimden Umut oynasin demiyorum ama bu oyun tarzimizda Umut oynamalidir. Burak ne pres yapabilir durumu var ne de yandan gelen ortalara net kafa vurabilecek biri. Biz hep ayni topçulari deneyip farkli sonuçlar almaya çalişiyoruz. Hep sorun sistem diyoruz. Futbolculari görmüyoruz. Sneijder iyi degil bu siralar dinlendirebiliriz ama vazgeçemeyiz. Sneijder akliyla oynayan ender topçularimizdan.

Neyse güzel abicim bu topicte biraz gereksiz oldu iyi geceler.;)
Sağol kardeşim... Adam gibi fikirlerimizi paylastigimizi bile görmek yetiyor bana.. Uzun zamandır burası antu gibi oldu maalesef.. Tekrar iyi geceler

Arsenal'a iyi oynayınca kesin şampiyonuz diyenlere şaşırıyordum.

Biz akhisar'a yenilip Juventus'u yeniyorduk.

Bu kadar farklıdır bu işler bence.Kendinden iyi , büyük maçlara çok dikkatli çıkarsın.

90dk izleme gafletinde bulundum,bjk topçuları bi yerlerini yırttı beleşe penaltı aldırmak için Burak'ı geçtiler-2-Hüseyin Göçek kadar tırto hakem yoktur Dünyada.

Son düzenleme:
Üst Alt