STSL 14/15 H:21 | Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 23 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:21 | Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 23 Şubat

Akigoları çok severim ama Roberto Carlos'u getirerek küme düşme ihtimallerini çok artırdılar. Sadece bu maçtan değil hiçbir maçlarından ümitli değilim.

Averaj maçı olur büyük ihtimalle.

Fener'de şu tipsiz Göyt 2-3 hafta olmasa ayvayi yiyeceklerde hiçbirşey olmuyor 35 lige. Nerde saçma sapan pozisyon var bu orda. Garip garip goller atiyor. O da yetmiyor bide asist yapiyor. Muhteşem oynamasada icraat yapiyor.

Trabzon maçinda oyundan alindiginda sevinmiştim. Sinir bozucu bir oyuncu hele bu lig için.

Gekas haftalardir cok kötü ve sönük. Cok zor gözüküyor ama bu mac patlama yasaya güzel olur.

Bu adam Feneri seviyor aslinda, Samsunda oynarken bir macta hattrick, bu sezon ilk macta 2 gol. Umarim yarin da atar ama atsa bile Fener alir bu maci, hele hele bizim kazanmamizdan sonra.

Akhisarın 1 puan alması için en az 3 gol atması lazım.Bu maçtan gram ümidim yok.Haftaya konya macı dahada kolay gecer.Ligin en kötü 3 takımından 2 si bunlar çünkü.

Akhisar çok gol yiyen bir takım.Tek güvendiğim adamları Gekas.Ama sanmıyorum Kadıköy'de bundan sonraki maçlarda puan kaybı yaşamazlar gibime geliyor.Deplasman performansları daha önemli.Mesela haftaya Konya deplasmanına gidiyorlar.İyi ya Konya'nın hocası da Kocaman'dı değil mi peh.

Fener'de şu tipsiz Göyt 2-3 hafta olmasa ayvayi yiyeceklerde hiçbirşey olmuyor 35 lige. Nerde saçma sapan pozisyon var bu orda. Garip garip goller atiyor. O da yetmiyor bide asist yapiyor. Muhteşem oynamasada icraat yapiyor.

Trabzon maçinda oyundan alindiginda sevinmiştim. Sinir bozucu bir oyuncu hele bu lig için.

İçeri ortalarda özellikle Kuyt tutulmalı.

Üst Alt