STSL 14/15 H:21 | Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 23 Şubat - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:21 | Fenerbahçe 1-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 23 Şubat

Emenikenin pozisyonu penaltı diyorlar utanmadan.Her temasta kendini bırakana penaltı vereceksek hiç oynamayalım bu topu.
Bir de şu meirelesin golü neden güzel?top önüne düşüyor,rahatsız eden de yok.

golleri yeni izledim ilk iki gol çok güzel.
fener çok iyi baskı kurmuş ama karambol bu sefer gol getirmemiş.

ayrıca vazte 3.golü kaçırmış..
oguzun kurtardi net 1 pozisiyon varmi fenerin cok iyi oyunadi soyluyorsunda?

bu arada kaya ne koymus fenerin yenilmesi adama gicik oldum tum emenike ve sow'un pozisioynlari icin net kemiksiz penalti dedi..

Son düzenleme:
oguzun kurtardi net 1 pozisiyon varmi fenerin cok iyi oyunadi soyluyorsunda?

bu arada kaya ne dokunmus fenerin yenilmesi adama gicik oldum tum emenike ve sow'un pozisioynlari icin net kemiksiz penalti dedi..
BJK'li ler zaten bizim değil fenerli kardeşlerinin şampiyon olmasını isterler.küçük kardeşler :)

Oğuz epey gol çıkarmış bence..

Akhisar çok kötü takım ya, mağlubiyet bayağı ekstra oldu.

Fener'in 60'tan sonra yavaş yavaş tükenmesi güzel, aslında Karabük'te puan kaybı gerekiyordu neyse artık.

Lua Lua aldi topu...depara kalkisdi... Akhisar Kontra da... sag taraftan Ricardo kosuyor...Lua Lua pasi verdi..Ricardo Merti gecdi sut ve GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Ricardo Vaz Teeeee GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

article-2146818-132DB65D000005DC-875_468x363.jpg

acaba diyorum, artik fener icin rüzgar ters yönden mi vurmaya basladi? tüpcünün de bu aralar fenere karsi aciklamalari oluyordu, volkan ayisinin cezasi düsürülmedi, simdide dünkü mac. öncelikle sirf özetleri izledim, ama eskiden olsu bu macta yanli bir hakemle fenere rahat bir veya iki penalti verilirdi akhisarada rahat bir kirmizi cikardi. ama bu macta hakem özetlere göre maci iyi yönetmis, onun icin acaba artik fenerin biryerlerden aldigi güc kesildimi?

Fikstür avantajı diyolardı önce trabzon sonra akhisara evinde puanlar verdiler.

Deplasmanda daha kötü oynadıklarını düşünürsek fenerin işi bu saatten sonra zora girdi, kadıköy'de yenilmeyip yarıştan kopmalarını sağlayacağız.

Haftaya Aykut yerine baska biri olsaydi cok guzel olacakti.Herif tam bir ruh hastasi.
Ruh hastası olabilir yani ama adam antrenör değil ki bir kere.

Aziz ve şike bağları/hakemler üçlüsü olmayınca görüyoruz ne denli bir "antrenör" olduğu. 2 maçta 9 gol çaktık, he bizimkiler kupa maçında 2 . yarı pek kasmadı yoksa sıkıştırırdık 1-2 gol daha.

I am the one who knocks!

haksız penaltılar ile kazandıkları puanların acısı cıkıyor. haksız penaltılar ile 8 puan almıslardı. 5 puan ts ile akhisar macından cıktı. 3 puan bakalım hangi iyi oynadıkları mactan cıkacak.

Üst Alt