STSL 14/15 H:22 | Galatasaray 3-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 27 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:22 | Galatasaray 3-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 27 Şubat

Hakem kim olur bilemem ama Melo'ya kart verme talimatıyla çıkacağı kesin. O yüzden Melo oynamamalı diyorum, Kadıköy'e bilensin. O maçta en çok ihtiyacımız olan isim.

Melo yu Kadiköye saklayalim. Kirmizi alip kupa macinda cezasini ceksin diyenler varda, eminim söz konusu Melo olunca cezayi 2 mac yaparlar namussuzlar. Son maclarda gördük en basit pozisyonlarda Meloya sari vermek icin can atiyordu serefsiz hakemler.

En iyisi hic oynamasin, Hamit - Selcuk Kayseriye karsi yeterli olur diye düsünüyorum. Ayrica hem Burak hem de Sneijder Kayseri takimlarini sever, Burak oynamazsa Sneijder cakar, no problem.

Muhtemelen böyle olacak kadro:
Muslera
Sabri Chedjou Semih Olcan
Melo(Hamit) Selcuk
Bruma Sneijder Yasin
Burak(Umut)

Burakin sakatligi nasil etkiler bilmiyorum ama durumuna göre Umut'a hazirlayin kendinizi derim ben. Eh bir de bana göre yukarida belirttigim gibi Melo kattiyen oynamamali.

Son düzenleme:
1207767_Galatasaray_SK.jpg

En dogru kadro kesinlikle bu ama;

Semih, Hakan, Yekta, Melo, Burak ceza sinirinda, bu sebeple oynatmazdim ben Melo ve Burak Yilmaz'i ama Hamza hoca ceza siniri falan dinlemez oynatir..

Ben bu maçta galibiyet dışında bir sonuç beklemiyorum.
Çünkü, son maçlarda hücumda rahat pozisyon buluyoruz.
Erciyes'ten çok gol yiyeceğimizi de sanmıyorum.

Ya Melo öyle ya da böyle kart görecek, bunu hepimiz biliyoruz. Burak da sIkIntI yok, rakip stopleri gereksiz sekilde arkadan itmedigi sürece falan kart görmez.

Kart konusunda Melo hedef olacak bu macta, belli birsey.

Üst Alt