STSL 14/15 H:22 | Torku Konyaspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 28 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:22 | Torku Konyaspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 28 Şubat

ZWFMR9R3QiQ25Q4tj.jpg

YEDEKLER:
Kaya Tarakcı
Jagos Vukovic
Ali Turan
Mehmet Güven
Uğur İnceman
Kenan Özer
Dimitar Rangelov

Bu mac icin en dogru kadro bu Konya adina.

Djalma yokmus, Vukovic bombasini oynatmam, Rangelov da Marica'ya göre en fazla yedek olur.

AMA; teknik direktör müsvettesi benim yedeklere yazdigim adamlari ilk 11'de oynatir ve fark yer gibi duruyor.

ZWFMR9R3QiQ25Q4tj.jpg

YEDEKLER:
Kaya Tarakcı
Jagos Vukovic
Ali Turan
Mehmet Güven
Uğur İnceman
Kenan Özer
Dimitar Rangelov

Djalma yokmus, Vukovic bombasini oynatmam, Rangelov da Marica'ya göre en fazla yedek olur.

AMA; teknik direktör müsvettesi benim yedeklere yazdigim adamlari ilk 11'de oynatir ve fark yer gibi duruyor.

djalma yetişiyormuş torje yedek djalma sağda kabze solda olur

orta sahayı zaten tahmin edebiliyorsundur güven-inceman-çamdalı

ama fener bile topal selçuk emre oynayacak bence öyle çıkması çok da kötü olmaz

ZWFMR9R3QiQ25Q4tj.jpg

YEDEKLER:
Kaya Tarakcı
Jagos Vukovic
Ali Turan
Mehmet Güven
Uğur İnceman
Kenan Özer
Dimitar Rangelov

Selim Vukovic'ten daha bomba 2 penaltı yaptırdı Erciyes maçında.

Normalde banko fener derdim fakat Konya bunuda kaybederse tam ateşin içine düşüyor.Haftayada deplasmanda zor maçı var.Yani ölüm kalım macına çıkacak fb le.Belki bir beraberlik çıkabilir.

Eğer Aykut bunlardan puan kazanırsa forumda bir yerlere adını koymalıyız mesela aykut kocaman rakip analizi olabilir

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normalde puan kaybı ihtimali çok yüksek ama Aykut orta saha Ömer Ali'yi sağ bekte,stoper Vukovic'i sol bekte oynatıyor.Ruh hastası mal herif.Selim Ay geçen hafta 2 penaltı yaptırdı,bizim maçta 3.golde topu ayağının altından kaçırmıştı.Bomba gibi bir stoper oynamamalı.

Fener'de Caner cezalı Hasan Ali sakatlıktan yeni çıktı.Djalma sağ kanatta oynasaydı iyi olurdu ama sakatmış galiba.Erciyes'î yenersek fark 5 oluyor.Akhisar maçında olduğu gibi Konya ilk 20 dakikada 1 gol atarsa Fener telaş yapıp puan kaybedebilir.İsmail umarım Emenike ile başlar.Aykut akıllı olsun herkesi yerinde oynatsın,yoksa tekmeyi vuracaklar.

------------------Kaya--------------------
Fuchs--Vukovic---Kokalovic----Mehmet
------------A.Çamdalı--Uğur-------------
Torje----------Ömer Ali---------Kabze
----------------Marica-------------------

Djalma yetişiyor. Ayrıca Ömer Ali orda hayatta oynayamaz. Hani sağ beke çekilmesi bile daha mantıklı

Üst Alt