STSL 14/15 H:22 | Torku Konyaspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 28 Şubat - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:22 | Torku Konyaspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 28 Şubat

Egemen'in pozisyonunda hata yapmış ama geçen haftalardaki Eskişehir-BJK maçını yöneten hakem bu. O maçta çok beğenmiştim. Hatta ne güzel oyunu kesmiyor demiştim ki zaten o mçata ligin topun oyunda kalma rekoru kırılmış. Kaya Ç. hatırlatınca farkettim.

Ben genede derbi için temkinliyim adamlar bir sürü pozisyona girebiliyorlar pas yüzdeleri yüksek ve biz her maç sektirmeden gol yiyoruz. Fener'in en zayıf yeri defansı ama biz de ileride top tutma özürlüyüz.

"Futbolu çok iyi biliyorum" diye hava atan aziz yıldırım Diego yerine BJK'ye tavsiye ettiğin Demba BA'yı sen alsaydın şimdi belki 5-6 puan farkla öndeydin. Ego zekayı köreltiyor bence. Allah seni FB'nin başından eksik etmesin, hele dünya yıldızın Emenikeyi izlerken içimin yağları eriyor ya :)

Hahahha :asd22: Topal bozuldu artık eski bizdeki topal değil ama yine de o takımdan bir tane dürüst adam varsa o da Topal'dır bence :)

B-9Fy5VWkAAkb7p.jpg:large

Sow:D

evet beyler torku iflas ediyor geçmiş olsun.:(

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
FBuz 56 - 28.02.2015 21:06[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

Torku firmasının bisküvisini almayacağım artık. Böyle adamlar sponsorluk yapmayacaktınız

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Yarın gidip inadına torkunun ürününü alcam.

2 haftada yaptıgım totemlerle şikecilere 5 puan kaybettirdim ama şimdi ikilemdeyim GALATASARAY maçına gelmediğim zaman yaptıgım totem farklı bunlar oynadıgı zaman yaptıgım totem çok farklı haftaya hangisini yapsam acaba?

Üst Alt