STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
brumalık bir iş yoktu bugün umutla takımın kimyası bozuldu muslera sabri ched hakan telles hamit selçuk emre olcan sneijder burak 11 i ile çıksaydık hem orta sahayı sağlam tutar hemde kontralarla işi bitirebilirdik malesef hamza hoca fanteziye kaçtı

Haklisin ama biz umutlada bu maci kazanabilirdik. Fenerbahcenin bir tane organize poszisyonu yok macta. Dan dun sagdan soldan ortalaya ortalaya topu ileri vura vura mac kazandirdik adamlara.

O namussuzların stadında bişey var abi 3 net gol kaçırdık bugün de.. 15-16 yıl Barcelona deplasmanında bile bir galibiyet alırız mesela 14 yenilgi 1 galibiyet de olsa ama şunların statta olmuyor..

Hocam barcelona deplasmaninda real falan eziliyor arada 5 yiyor naptin :) Bu kadro barcelona deplasmaninda 100 mac oynasa 99 unu barcelona handikapli kazanir

Umut'un 90 dakika oyunda kalması,aldığımız seri galibiyetlerde önemli işler yapan Yasin-Bruma gibi adam eksilten ayağında top tutabilen 2 oyuncuyu kesip Umut ve Telles'le başlamak ayrıca maçın 25. dakikasından sonra anlamsız ve amaçsızca geriye yaslanıp adeta bize baskı kurun da gol atın bize sevdasına düştük.Bu psikolojiden ne zaman çıkartacaklar futbolcuları anlamıyorum.25 dakika boyunca ayağa paslar yaparak defansın arkasına sarkan ve pozisyon bulan Galatasaray gitti yerine savunma rakibi bekleyen kaptığı topları dan dun şekilde ileri vuran ve kontraya dahi çıkmayan bi takım gördük.Bu kadar korkak ve ezikçe oynayan bi takım elbette gol pozisyonu verecektir ki verdiğimiz pozisyonların hepsinde de adamlar çok rahat vuruşlar yaptılar 3-4 atabilirlerdi.Hakan Balta'nın sakatlanıp çıkması savunmada büyük sıkıntı yarattı.Özellikle yediğimiz golde Chedjou ve Koray'ın hava topunda hem rakibe rahat topla oynama şansı vermeleri hem de ikisinde yerini kaybetmesi kabul edilemez.Sabri'nin nerede olduğunu da bi sormak lazım.Adamın kanadı bomboş mubarek piyasada yok.Ayrıca Yasin-Telles değişikliği olacağına Yasin-Umut değişikliği olsaydı daha farklı olabilirdik.Çünkü Telles fena oyun sergilemedi ve çıkınca sıkıntı yaşadık.Umut'un da 10 kişi oynatması cabası.
Bu takımın o stadta kazanabilmesi için futbolcuların Fenerbahçeli futbolcular kadar maçı kazanmak istemesi,maçtan önce psikolojik tedavi almaları ve üstlerinde gereksizce bi baskı olmamalı.Sonuçta Bayern-R.Madrid-Barcelona'yla oynamıyoruz.Bu kadar ezikçe ve üzerinde baskıyla oynamalarını bir türlü anlayamıyorum.Akhisar kadar top oynayamaz mı bi takım şaşırıyorum yıllardır.

Umut'un 90 dakika oyunda kalması,aldığımız seri galibiyetlerde önemli işler yapan Yasin-Bruma gibi adam eksilten ayağında top tutabilen 2 oyuncuyu kesip Umut ve Telles'le başlamak ayrıca maçın 25. dakikasından sonra anlamsız ve amaçsızca geriye yaslanıp adeta bize baskı kurun da gol atın bize sevdasına düştük.Bu psikolojiden ne zaman çıkartacaklar futbolcuları anlamıyorum.25 dakika boyunca ayağa paslar yaparak defansın arkasına sarkan ve pozisyon bulan Galatasaray gitti yerine savunma rakibi bekleyen kaptığı topları dan dun şekilde ileri vuran ve kontraya dahi çıkmayan bi takım gördük.Bu kadar korkak ve ezikçe oynayan bi takım elbette gol pozisyonu verecektir ki verdiğimiz pozisyonların hepsinde de adamlar çok rahat vuruşlar yaptılar 3-4 atabilirlerdi.Hakan Balta'nın sakatlanıp çıkması savunmada büyük sıkıntı yarattı.Özellikle yediğimiz golde Chedjou ve Koray'ın hava topunda hem rakibe rahat topla oynama şansı vermeleri hem de ikisinde yerini kaybetmesi kabul edilemez.Sabri'nin nerede olduğunu da bi sormak lazım.Adamın kanadı bomboş mubarek piyasada yok.Ayrıca Yasin-Telles değişikliği olacağına Yasin-Umut değişikliği olsaydı daha farklı olabilirdik.Çünkü Telles fena oyun sergilemedi ve çıkınca sıkıntı yaşadık.Umut'un da 10 kişi oynatması cabası.
Bu takımın o stadta kazanabilmesi için futbolcuların Fenerbahçeli futbolcular kadar maçı kazanmak istemesi,maçtan önce psikolojik tedavi almaları ve üstlerinde gereksizce bi baskı olmamalı.Sonuçta Bayern-R.Madrid-Barcelona'yla oynamıyoruz.Bu kadar ezikçe ve üzerinde baskıyla oynamalarını bir türlü anlayamıyorum.Akhisar kadar top oynayamaz mı bi takım şaşırıyorum yıllardır.

güzel analiz

ayağında top tutamayan forvetlerle oynuyorsan bunun tek ilacı topla dribling yapabilen ortasaha oyuncularıdır, bunu yapabilecek 3 oyuncu var şu an kadroda melo ,bruma ve sinan gümüş. melo sakat sinan tecrübesiz anlarım da bruma böyle bi maçta nasıl oynamaz.

Koyacaksin iki tane iyi kanat öndede fernandao istersen şisir istersen kanatlara oyna topu her topu indirir atağa kaldırır deplasmanda bu tip adamlar oyunu rahatlatiyor.

Kadrolar belli olduktan sonra apar topar iddaa bayiye gidip kupon yaptım. iy 0 ms 1 olarak oynadım yanınada dandikten maç ekledim ve o eklediğim 2 maç tutmadı bu tuttu .hocqanın çıkardığı kadrounun gol atamayacağı çok fazla belliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt