STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı şeyleri taraftarımız çok çabuk unutuyor.

Prandelli döneminden sonraki ayağa kalkış çok önemli.

Bir maçla her şey altüst olmaz ve yine bir maçla da güllük gülistanlık olmaz.

Hepimiz üzüldük, kadıköyde galip gelemedik diye yıkıldık ama bunlar futbolun sadece bir parçası.

Taraftar olarak bu psikolojiyle başetmek güç olabilir ama kendinizi üzmekten başka bir işe yaramaz. Futbolda şans da çok önemli ama beceriyle şans biraz da örtüşen şeylerdir. Ben bu maça hoca olarak çıksaydım; ne taktik ne de başka teknik bir çalışma yaptırırdım. Yapacağım tek şey her antreman sonrası futbolculara özgüven aşılamak ve onları hırslandırmak olurdu. Kadıköyde ki maçların teknik, taktikle bir ilgisi yok. Futbolcuyu orda galip geleceğine inandırmak lazım. Bunu yaparsan kazanırsın kadıköyde.

Takımınıza ve hocanıza sahip çıkın. Sezon sonu şampiyon olmalıyız.

Son düzenleme:
Haberin özeti de bu ;

yalaka-2-yazl-kucuk-1.jpg

Bir trib

Bir tribünden fazlası!

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesinde sarı-lacivertli taraftarlar dev bir koreografiye imza attı.

Son düzenleme:
Bazı şeyleri taraftarımız çok çabuk unutuyor.

Prandelli döneminden sonraki ayağa kalkış çok önemli.

Bir maçla her şey altüst olmaz ve yine bir maçla da güllük gülistanlık olmaz.

Hepimiz üzüldük, kadıköyde galip gelemedik diye yıkıldık ama bunlar futbolun sadece bir parçası.

Taraftar olarak bu psikolojiyle başetmek güç olabilir ama kendinizi üzmekten başka bir işe yaramaz. Futbolda şans da çok önemli ama beceriyle şans biraz da örtüşen şeylerdir. Ben bu maça hoca olarak çıksaydım; ne taktik ne de başka teknik bir çalışma yaptırırdım. Yapacağım tek şey her antreman sonrası futbolculara özgüven aşılamak ve onları hırslandırmak olurdu. Kadıköyde ki maçların teknik, taktikle bir ilgisi yok. Futbolcuyu orda galip geleceğine inandırmak lazım. Bunu yaparsan kazanırsın kadıköyde.

Takımınıza ve hocanıza sahip çıkın. Sezon sonu şampiyon olmalıyız.

kusura bakma o kadar optimist değilim senin kadar şampiyon oluruz o ayrı dava ama şunlara prim vermek bizi üzüyor yenemicek takım değiliz ama berbat ötesi oynuyoruz orda anlamsız bir geriye çekilme var bu şekilde garantileniyo yenilgi hep atak yapsak diz çöktürürüz dipnot umuttan nefret ediyorum istersen hat trick yapsın önümüzdeki maç

Bu seriye son vermek lazım.Şimdi biri şampiyonluk daha önemli falan diyecek ama ben Fener'in bizi Kadıköy'de yenip şampiyon olduğu 2 sezon biliyorum mesela.Birisi 2000-2001 diğeri 2004-2005.Yani şampiyonluk yolunda o kadar da önemsiz değil bu derbi.Forumda her ne kadar Kadıköy maçlarına Çemişgezekspor muamelesi yapılsa da 16 sezonluk seri sinir bozucu.

kusura bakma o kadar optimist değilim senin kadar şampiyon oluruz o ayrı dava ama şunlara prim vermek bizi üzüyor yenemicek takım değiliz ama berbat ötesi oynuyoruz orda anlamsız bir geriye çekilme var bu şekilde garantileniyo yenilgi hep atak yapsak diz çöktürürüz dipnot umuttan nefret ediyorum istersen hat trick yapsın önümüzdeki maç

Benim anlatmak istediğim bu maçın psikolojisinden artık çıkmak gerekiyor. Polyannacılık oynamak da istemiyorum. Fakat bu maç hatalarıyla doğrularıyla artık dünde kaldı. Yoksa Umut yine kanser edecek, takım yine hata yapacak.

Benim anlatmak istediğim bu maçın psikolojisinden artık çıkmak gerekiyor. Polyannacılık oynamak da istemiyorum. Fakat bu maç hatalarıyla doğrularıyla artık dünde kaldı. Yoksa Umut yine kanser edecek, takım yine hata yapacak.
umutu oynatmasın başka hiçbişey istemiyorum hamza hocadan pandev oynasın sonuçta adam interden geldi ayağı düzgün ben inanıyorum şampiyonluğa sadece şu ezikleri yenicektik bu sene bu formdayken ona üzülüyorum son anda konsantrasyonu bozulmuş takımın anlamsız biçimde

selçuk buradan gitmez ben size diyim abdürrahim albayrak pohpohlasın daha ben artık onada güvenmiyorum yerli oyuncuları korucam diye iyice zıvanadan çıktı bize sağlam adamlar lazım gignac-omar niasse tarzı adamlar

Gignac iyi bir oyuncu ama Niasse ile farklı tarzdalar.
Şu Niasse yi de abartmayalım Amrabat v2 olur bizim için.
3 ay var önünde klübün doğru dürüst araştırsalar ne Niasseler bulurlar

Kardeşlerim maçın adamı kim? Herkesin ortak görüşü Volkan ve Mehmet Topal. Neden? Topal defans önünde çok iyiişler yaptı sneijder e adım attırmadı, volkan net 3 top çıkardı... Peki caner gökhan ne yaptı? Gökhan bir kaç pozisyon hariç hiçbir şey caner hiç birşey... Kısaca aslında taktik olarak istediğimizi yaptık maçın çoğu bölümünde oyunu tuttuk, baskı yiyormuş gibi gözüktük lakin 2 kafa topu ve 2 şut denemesi haricinde organize pozisyon vermedik. Lakin biz net 3 pozisyon yakaladık, atamadık. Zaten O ortamda daha net kaç tane pozisyon yakalabilirdik? Sneijder kötü olması aslında fenerin bütün konsantresini savunması düzenini O nun üzerine kurmasıydı muhtemel hocanın kafasındaki düşünce buydu ve özellikle hamit ve selçuk ortada gerekli boşlukları buldular ve yarattılar. Kısaca oyun olarak iyi gözükmesekte taktik olarak 70 dk çok iyi oyun oynadık.. Burak/selçuk/yasin/hamit pozisyonlarından biri gol olsa şimdi düğün dernek yapıyorduk. Hala öndeyiz ve bjk 3 hafta sonra lige havlu atar fenerlebiz kalırız. Bu hafta yenersek haftaya yine İstanbul dayız kasımpaşayla oynar ve yenersek önümüz hem mental hem de puan olarak açılır rahat şampiyon oluruz....

Dünden beri bakıyorum da herkeste bir umutsuzluk. Yenildiysek yenildik, ne olmuş? Sanki ilk defa Kadıköy'de maç kaybediyoruz. Bizim fikstür şuanlık daha avantajlı. Kalan maçlar;

GALATASARAY
Galatasaray - Başakşehir
Kasımpaşa - Galatasaray
Galatasaray - Karabükspor
Trabzon - Galatasaray
Galatasaray - Gaziantepspor
Akhisar - Galatasaray
Galatasaray - Konyaspor
Mersin İY - Galatasaray
Galatasaray - Gençlerbirliği
Galatasaray - Beşiktaş
Rizespor - Galatasaray

BEŞİKTAŞ
Beşiktaş - Erciyesspor
Fenerbahçe - Beşiktaş
Beşiktaş - Başakşehir
Kasımpaşa - Beşiktaş
Beşiktaş - Karabükspor
Trabzonspor - Beşiktaş
Beşiktaş - Antepspor
Akhisar - Beşiktaş
Beşiktaş - Konyaspor
GALATASARAY - Beşiktaş
Beşiktaş - Gençlerbirliği

FENERBAHÇE
Gençlerbirliği - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Beşiktaş
Rize - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Bursaspor
Eskişehirspor - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Balıkesirspor
Sivasspor - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Erciyesspor
Mersin İY - Fenerbahçe
Başakşehir - Fenerbahçe
Fenerbahçe - Kasımpaşa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt