STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce bizimde fenerinde fikstürüne baktım. Düşündüğüm gibi olursa 16 Mayıs'taki Gençler maçında şampiyonluk turu atarız.

Bence bizim en kritik maçlarımız ;

Başakşehir, Kasımpaşa ve Trabzon.

fenerin ;

Beşiktaş, Sivasspor ve Bursaspor.

Bence bu kadro ile kadıköy deplasmanına çıkmalıyız. Sol stoperde bek tecrübesi de olan ve oradan gelecek açıkları tahmin edebilecek kadar tecrübeli biri olmalı. Bunun adı da bana göre Hakan Balta'dır. Aslında Hakan Balta'yı bek olarak kullanıp hiç hücuma çıkarmadan da oynatılabilir. Hamza hoca bunu da düşünebilir bence o zaman da sol stoper Koray oynayabilir çünkü yanında Olcan olmayacak. Lakin ben sol taraf olarak Telles - Olcan ikilisini daha uygun buluyorum. Telles bek başlar ama baktık ki ikisinin de performansları düşük o zaman hiç oyuncu değişikliği yapmadan oyun içinde hemen yerlerini değiştirebiliriz. Maç içerisinde böyle bir hamle opsiyonumuz olur. Normal şartlarda Emre Çolak denen zeka fakirini sağ kanada yazmazdım ama Bruma ve Yasin malesef yetenekliler lakin akıllarını kullanamıyorlar. Kadıköy deplasmanına çıkacak Galatasaray forması kendilerine bol gelebilir ve bocalayabilirler. Mücadele güçleri ve dolayısı ile orta sahaya destekleri de sınırlı olacağından dolayı hatta Melo'nun da yokluğundan dolayı takım savunmasını da düşünerek herşeye rağmen Emre Çolak diyorum. Ama Hamza hoca büyük bir ihtimalle Olcan'ı sağ kanada alıp sol önde yasin ile başlayacaktır.

2f7e6415f0-42244.png

Hakkımızda hayırlı diyelim artık ne diyelim :) Lakin yarın şikecilerin Konya'da puan kaybetmesi bizim yıllar sonra gelebilecek olan olası galibiyetimiz için harika bir zemin hazırlar. Bu maçta Muslera, Chedjou ve özellikle Sneijder'den çok şey bekliyorum. Takım Sneijder'e göre oynarsa gol veya goller bulabilir hatta tarihe bile geçebilir. Şu 15 senelik şanssızlığımızı artık bu maçta kıralım lütfen :red:

Benim tek korkum var bu mac ile ilgili, o da Hamza hocanin isleyen düzeni bozup Sneijderi yine sola hapsedip Buraki ve Umutu önde oynatmasi. Baska hic birsey den cekinmiyorum.

Bosuna kadro yapmaya gerek yok... Takimin iskeleti olusmus, ve neyin cikacagi belli...

Sabri---------Chedjou--------Koray---------Olcan
------------------------Hamit-----------------------
--------------------Selcuk---------------------------
--------------------------Sneijder-------------------
Bruma-----------------------------------------Yasin
--------------------Umut----------------------------

Bu kadroda eger fit olursa Burak oynar. Ve fizik arti form durumuna göre Semih. Geri kalan hic birseyi bozmaz hoca.

Bu arada Hamit de kart sınırında olanlar kervanına katıldı bugün.Kart görürse Başakşehir maçında yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt