STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

Bundan sonra telafi yok. Artık imkanı olan herkes maça gitmeli. Kombineli kombinesiz. Boğmalıyız gelen takımları.

pandevi oynatmayıp yine umutu oynatırsa hamzaya pis saydırırım burda. yerli lobiciliğinden vazgeçmezse taraftar yakında ona döner haberi olsun.

ön liberoları hamit ve selçuk olupta forveti olmayan bi takıma her maç zor,futbol namına ne yaparıza falan bakmıyorum eldeki malzeme bu,çıkıp köpek gibi koşup ittre kaktıra gol atılcak ve 3 puan alıncak o kadar.

Renkdaşlar rahatsız ediyorum ama sene sonunda misal fenevle puan eşitliği olursa ikili averaja mı bakılıyor yoksa genel averaja mı?Net bilgisi olan varsa kaynak göstererek açıklayabilir mi acaba
Saygılar...

Zaman eleştiri zamanı değil.

Karşımızda İsmail'in yönettiği ve hakemler sayesinde buraya gelmiş Fener ile Avrupa hayalleri ile kafası uçmuş, stadsız, üç kuruşluk Beşiktaş var.

Biz aptallık etmezsek 4. yıldızı takma ihtimalimiz çok yüksek.

Bugünkü maç sinir bozdu, kabul ediyorum ama takıma tam destek vermemiz lazım.

2356.jpg

Kanatlar büyük ihtimalle bu şekilde olacaktır. Defansta Semih oynayabilir. Dzemaili'yi büyük ihtimalle oynatmaz ama Hamit'e göre daha faydalı olur bana göre.

Son düzenleme:
yetti lan fener maçınız.. :D

önümüzdeki maçlara bakacağız gençler..

1 puan önlerindeyiz.. vaktiyle bu gundiler bizi 4-0 yendi de, yine kan aldık adamlardan yıl sonu..

Sayın ismail eagle ile bunlar 3-5 haftaya yarıştan kopar.. 2 hafta sonra kuşların kapışması var.. her türlü bize yarayacak bir maç olacak.. burdan şampiyonluk verecek son takım biziz şu memlekette..

Başakşehir maçıyla sahalara dönüyoruz..

Birkaç özlü sözle mesajı bağlayayım :)

- geçmişe mazi, geçmişe takılana niyazi derler..

- öpülmüş totonun davası olmaz..

- şu gün yaşadığımız fenerbahçe'nin geleneksel "büyük takım yenerek, giden sezonu kurtarma ve teselli bulma çalışmasıdır

yetti lan fener maçınız.. :D

önümüzdeki maçlara bakacağız gençler..

1 puan önlerindeyiz.. vaktiyle bu gundiler bizi 4-0 yendi de, yine kan aldık adamlardan yıl sonu..

Sayın ismail eagle ile bunlar 3-5 haftaya yarıştan kopar.. 2 hafta sonra kuşların kapışması var.. her türlü bize yarayacak bir maç olacak.. burdan şampiyonluk verecek son takım biziz şu memlekette..

Başakşehir maçıyla sahalara dönüyoruz..

Birkaç özlü sözle mesajı bağlayayım :)
- Geçmişe mazi, geçmişe takılana niyazi derler..

- öpülmüş totonun davası olmaz..

- şu gün yaşadığımız fenerbahçe'nin geleneksel "büyük takım yenerek, giden sezonu kurtarma ve teselli bulma çalışmasıdır
İçimizdeki İrlandalılar başakşehiri yenince kaybolur zaten hocam merak etme biz takımı her maç destekleyenlerdeniz.

baakşehir'in kadrosu kötü la,baya da eskiden Galatasaray'da oynamış adam var,uğur falan bi güzellik yaparlar:cigara:

Son düzenleme:
Üst Alt