STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

ben şampiyonlar ligi istiyorum kardeşim. şampiyon olamıyorsak 2.olup en azından elemeye katılalım puanımız da fena değil seribaşı filan yaparız birşeyler

Stoperde Hakan Balta olmali. Koray Günter cidden acemi görüntüsünden kurtulamadi ve gol yememe ihtimalimiz yok onunla.

Sol bekte Telles olmali! Olcan'in o bölgede sirittigini Metin Sentürk bile gördü ama Hamza hoca göremedi! Otoban oluyor o kanat!

Orta sahada mecburen Hamit'i kullanmaya devam etmeliyiz, Dzemaili'nin oynayacak durumu yok gercekten, bunu dün bir kez daha gördük.

Sag kanatta ise tercihi Hamza Hoca'ya birakiyorum, bende kararsizim o mevkide.

QR0vyj.jpg

Bu maçta berabere kalma kredimiz vardı ama 1 hafta önceden harcadılar o krediyi. Konuşacak birşey yok kazanamazsak 3. lük hayırlı olsun

Stoperde Hakan Balta olmali. Koray Günter cidden acemi görüntüsünden kurtulamadi ve gol yememe ihtimalimiz yok onunla.

Sol bekte Telles olmali! Olcan'in o bölgede sirittigini Metin Sentürk bile gördü ama Hamza hoca göremedi! Otoban oluyor o kanat!

Orta sahada mecburen Hamit'i kullanmaya devam etmeliyiz, Dzemaili'nin oynayacak durumu yok gercekten, bunu dün bir kez daha gördük.

Sag kanatta ise tercihi Hamza Hoca'ya birakiyorum, bende kararsizim o mevkide.

QR0vyj.jpg

Kadro aynen böyle olmalı sağ kanatta emre veya sinan oynamalı ya da 45 er dakika değişmeli oynamalılar yeter ki bruma oynamsın

Sent from my iPhone using Tapatalk

ne olur tarık ve umutu oynat.yasin tellesi flan sakın oynatma.hatta kaleye Muslera'yı falan koymayı aklından geçirme.

Sinan'in oynama ihtimali sifira yakin biz bosuna bekliyoruz. Yine Yasini cikarir 65 de yerine Umut girer.

Dün hamza çok etkilenmişti yasin kendi kalesine hatrick yapsa bile artık çıkarmaz taraftarın ve spor yorumcularının hareketleriyle karar veriyor telles olcanı arkalı önlü oynat dedi denizli onda etkilendi oynattı keza bu hafta cemaliyi oyuna alışı gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

zordu , şu yok tu bu yoktu bundan sonra bahane yok.g.tünüzü yırtacaksınız kazanacaksınız.yada defolup gideceksiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt