STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Trabzon taraftarını ve takımını biraz tanıyorsam bu maça deli gibi asılır, kusana kadar da koşarlar.

gelen açıklamalara bakılırsa haftaya tüm maçlar ertelenebilir !!

fakat trabzonda ersun hala kadro oturtamadı ve yabancılarla sorunları var waris gibi yatabare gibi süratli adamları oynatmıyor

ben trabzon akhisar macını izledim akhisar biraz şanslı olsaydı 2-3 tane rahat atardı

savunmamız kötü ama enazından takım savunmasını iyi yapabilirsek 3 puan çok uzak degil

cok onemli bir mac. bu maci alirsak bjk macina kadar puan kaybi yasamayiz diye düşünüyorum o yüzden bu maç şampiyonluk için aşırı derecede önemli. umarim kazaniriz.

★★★★

Hükmen kazaniriz.Kot kafalilar hala Selcuk'a Burak'a kin duyuyorlar.İns Burak ve Selcuk'un golleriyle kazaniriz.Öylesi daha sevimli olur.Ama mac yarida kalir ve hükmen kazaniriz kanisindayim.

Kazanırız bence. Hatta tahminimizden rahat kazanırız. Konstantrasyon kaybı bizi yakıyor, ufak maçlara dikkat şampiyonluk yolunda!

Trabzon'un defansın önündeki ikilisi dağılırsa bu maç umduğumuzdan daha kolay olur ama orda direnç gösterirlerse problem yaşayabiliriz.
Aytaç çok sağlamdı o bölgede ama sakat. Fatih son maçlarda o bölgede oynuyor, o da sarı kart cezalısı.

Bizim maçta dizilişi değiştirip o bölgeyi Salih-Aykut-Medjani'den 2'siyle kuracağını, ve Bosingwa'yı sağ beke çekip Yasin-Sneijder uyumuna tecrübeyle karşılık vermeye çalışacağını düşünüyorum.
Mehmet Ekici çok istekli çıkacak bizim maça orası kesin. Ona dikkat etmek gerek. Selçuk'un ileri çıkışlarını dikkatli yapması lazım geri dönmediği zaman Trabzon'un cezayı kesecek oyuncuları var.

Trabzon'un çıkacağını tahmin ettiğim kadro:
--------------Hakan---------------
-Bosingwa--Uğur--Aykut--M.Akbaş-
----------Salih--Medjani-----------
-------Sefa--Mehmet--Özer-------
-------------Cardozo--------------
Deniz'le çıkmaya cesaret edeceğini sanmıyorum. Sefa'yla başlayıp Sefa'ya da geri dönmesi konusunda talimat verecektir.

Bizdeyse Semih'in ve Burak'ın dönüp dönmeyeceği, döneceklerse ne kadar hazır olacakları herşeyi direkt olarak ilgilendiriyor. Semih dönerse bence Hakan değil Chedjou'nun kesilmesi daha mantıklı olabilir. Yan toplarda işe yarasa da, çok saçma hatalar yapıyor Ched. İşin kötüsü başlarda "Tek maçlık hata" diye düşündüğüm hataları alışkanlık haline getirdi ve her maç çok kere tekrarlıyor. O pozisyon problemli. Hamit'in de Selçuk'un da ileri çıkarken dikkatli olmaları lazım, ilerde kalırlarsa stoperlerimiz baş edemezler Cardozo, Mehmet, Özer, Sefa/Deniz ekibiyle.

Bizim adımıza kadro yazamıyorum şu an. Semih ve Burak'ın durumları belli olunca ona göre yazacağım.

erken bir gol atarsak bu maci ya hükmen aliriz ya da taraftarlar ts'lileri isliklayarak morallerini bozarlar ve mac farka gider

8 maç kaldı 8 maçta en az 15 gol atarız ama en az 7-8 gol yeriz :D

2 maçta 7 gol attık ama 4 gol yedik..

Atıyoruz hemde yiyoruz, Hollanda takımları gibiyiz.

Bizim erciyes deplasmanı ile trabzon deplasmanı selçuk ve sneijderin maçları oluyor hiç şaşmadı bugüne kadar hatta yıllar önce baliç ile kazandığımız bir maç var hiç unutamam vala oda çok kritikdi

Üst Alt