STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 25 Nisan

ya sansla ya da (bursa macinda oldugu gibi) hakemler sayesinde kazanirlar.

(bursa'nin nizami golü verilmedi. penalti pozisyonlari da cok tartismali.)

Erkan bunlarda oynarken Fenere karsi hep iyi oynuyordu ve cogu zaman maci en cok zorlayan adam oluyordu.

O da artik olmadigina göre Skibbe ile EsEs öyle ya da böyle kaybeder.

eskisehirin durumu belli geçtiğimiz yıllardaki es es ten eser yok...erciyesle aradaki puan farkını da açtı...febe eger macı başlarında gol bulursa 3 4 tane atar...ama es es ilk golü atarsa en fazla 1 1 biter.

Eskişehirin kalan 7 maç öncesi karabüksporla arasında 9 puan fark var.Dışarıdan bakıldığında herşey bitmiş gibi görünüyor ama karabüksporun eskişehirsporla içeride maçı var ve ilk maç berabere bitmiş.Karabük kazanırsa puan farkı 6 puan olur ve ikili averajı da alır karabük.Geri kalan 6 maçta 6 puanlık fark kapanabilir.Bu yüzden eskişehir asılabilir maça.

Bir de herkes şunu unutuyor eskişehir stadında özellikle büyük maçlarda o bandonun etkisiyle mi bilmiyorum büyük takımları bir şekilde uyutuyorlar ve maçlar çok kısır geçiyor.Biz bu seneye öncesine kadar oradaki 3 maçı 0-0 bitirmiştik.Beşiktaş bu sene aynı şekilde 1-0 yenildi.Fenerbahçe son 3 sezonda orada kazanamadı.Bu da umutlanmak için başka bir neden.

Eskişehirin kalan 7 maç öncesi karabüksporla arasında 9 puan fark var.Dışarıdan bakıldığında herşey bitmiş gibi görünüyor ama karabüksporun eskişehirsporla içeride maçı var ve ilk maç berabere bitmiş.Karabük kazanırsa puan farkı 6 puan olur ve ikili averajı da alır karabük.Geri kalan 6 maçta 6 puanlık fark kapanabilir.Bu yüzden eskişehir asılabilir maça.

Bir de herkes şunu unutuyor eskişehir stadında özellikle büyük maçlarda o bandonun etkisiyle mi bilmiyorum büyük takımları bir şekilde uyutuyorlar ve maçlar çok kısır geçiyor.Biz bu seneye öncesine kadar oradaki 3 maçı 0-0 bitirmiştik.Beşiktaş bu sene aynı şekilde 1-0 yenildi.Fenerbahçe son 3 sezonda orada kazanamadı.Bu da umutlanmak için başka bir neden.

Buna katılıyorum.Bursa ligimizin en tempolu oynayan takımı ama 0-0'lık sıkıcı bir maç oynadılar Eskişehir'de.Bizim maçta ve bjk maçında da sıkıcı bir maç olmuştu.

Eskişehir'in küme iddaasının kaldığını düşünmüyorum.Son 2 maçları iddaasız Antep ve Akhisar ile.Yalnız Kasımpaşa ve Rize'nin fikstürü zor.Onlar hala tehlikede.Karabük önümüzdeki 2 hafta 2 galibiyet alırsa Kasımpaşa ve Rize'den biri potaya girebilir.

ciğerci kedisi gibi puan kaybına bakıyoruz ama şikebahçe artık hiçbir maçta kolay kolay puan kaybetmez...kaldı ki kurşunlama olayından sonra hakemler ve federasyon tam destek adamları kolluyorlar..bursa maçında resmen katliam yapıldı.
oynadıkları takımların nerdeyse hepsi iddiası olmayan tırı vırı takımlar her defasında avantajımızı kendi elimizle şerefsizlere verdik..

Üst Alt