STSL 14/15 H:29 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Mayıs - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 3 Mayıs

O değilde son 3 yıldır trabzonsporun beşiktaş ve fener maçlarına bakınca çok ilginç bir istatistik ortaya çıkıyor.

Beşiktaş maçları

2012-2015 arası: beşiktaş 1-1 ts
beşiktaş 2-0 ts
beşiktaş 3-0 ts
ts 0-0 beşiktaş
ts 0-0 beşiktaş
ts 1-1 beşiktaş

fener maçlar

2012-2015 ts 0-3 fenerbahçe
ts 0-3 fenerbahçe
ts 0-0 fenerbahçe
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 1-0 trabzon kupa finali

Adamlar 3 yılda 13 derbiye çıkmışlar fenerbahçe ve beşiktaşla sadece 2 gol atmışlar.Fenerbahçeye son 3 yılda oynadıkları 7 maçta golleri yok.Çok enteresan bir durum.Süper ligi geçtim bank asyadan herhangi bir takım 13 tane maç yapsa hiç olmazsa 4-5 gol atar.Buradan kesinlikle şike falan birşey ima ettiğim yok.Ama çok enteresan bir durum.

O değilde son 3 yıldır trabzonsporun beşiktaş ve fener maçlarına bakınca çok ilginç bir istatistik ortaya çıkıyor.

Beşiktaş maçları

beşiktaş 2-0 ts
beşiktaş 3-0 ts
ts 0-0 beşiktaş
ts 0-0 beşiktaş
ts 1-1 beşiktaş

fener maçlar

ts 0-3 fenerbahçe
ts 0-0 fenerbahçe
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon

Adamlar 3 yılda 13 derbiye çıkmışlar fenerbahçe ve beşiktaşla sadece 2 gol atmışlar.Fenerbahçeye son 3 yılda oynadıkları 7 maçta golleri yok.Çok enteresan bir durum.Süper ligi geçtim bank asyadan herhangi bir takım 13 tane maç yapsa hiç olmazsa 4-5 gol atar.Buradan kesinlikle şike falan birşey ima ettiğim yok.Ama çok enteresan bir durum.

Bjk neyse de Fb'ye karşı performansları sinir bozucu.Pozisyona girmekten acizler.Son gollerini Burak atmış Fener'e karşı.Yeni stadları bitince düzelirler umarım.

Beşiktaş maçları

beşiktaş 2-0 ts
beşiktaş 3-0 ts
ts 0-0 beşiktaş
ts 0-0 beşiktaş
ts 1-1 beşiktaş

fener maçlar

ts 0-3 fenerbahçe
ts 0-0 fenerbahçe
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon
fenerbahçe 0-0 trabzon

Iste bu yüzden ben bir anlam veremedim forumda neden bu kadar insanin Trabzon hiyarlarina umut bagladigini bugünkü macta.

Aferin Trabzon! :red: Bu kafayla devam edin... Bize bilenin şikecilere yatın aferin :red: Hamza sana ne diyeceğimi ise bilemiyorum :mad: Şu kepaze takıma 3 puan verilmesinde senin de katkın büyük...

Ched in gereksiz faulü, Selçuk un top oyuna girmesine rağmen hakemle konuşmaya devam etmesi, Telles in Rem uykusunda olması sebebiyle yediğimiz gol bize pahalıya patlayacak.

TS, bize cok farkli oynadi. Motive, coskulu, arzulu, önde basan bir TS vardi. Diger takimlarida takip ediyorum. Onlarinda bazilari GSye farkli oynuyor. Fakat Hamza Hoca bu kadar hata yapmasa o maci kazanirdik. Maci kazanmak icin firsatlar elimize gecti. Sanssizlikta oldu. Hem Hamit hemde Burak sakatlandi. Yasini cikarmasi, Brumanin oynamamasi. 2.yari tam Yasinin etkili olacagi oyuna döndü. Eger oyunu kanatlardan acsak, cok rahat daha fazla pozisyona girerdik.

Son düzenleme:
Bu şikecilerden (ts) medet umanlar vardı. O kadar emindim ki BJK'nin yeneceğinden, ama BJK beni hiç korkutmuyor. 3 puan geriden bile takip etsek, Arena'da o ortamda çakar geçeriz ve önlerine geçeriz. O maça kadar ki en önemli şey, FB'nin önünde (mümkünse 4 puan) olmak.

Bjk ile kafa kafaya girelim 33. haftaya,Fb de 3 puan gerimizde olsun yeter.Kadıköy'deki şampiyonluk gibi 0-0'a kitlenir maç.

TS, bize cok farkli oynadi. Motive, coskulu, arzulu, önde basan bir TS vardi. Diger takimlarida takip ediyorum. Onlarinda bazilari GSye farkli oynuyor. Fakat Hamza Hoca bu kadar hata yapmasa o maci kazanirdik. Maci kazanmak icin firsatlar elimize gecti. Sanssizlikta oldu. Hem Hamit hemde Burak sakatlandi. Yasini cikarmasi, Brumanin oynamamasi. 2.yari tam Yasinin etkili olacagi oyuna döndü. Eger oyunu kanatlardan acsak, cok rahat daha fazla pozisyona girerdik.

sadece ts degil hemen her takım bize karsı böyle oynuyor. bunun en büyük sebebide takım savunmamızın zayıf olması.

ortasahamız cok kırılgan ve cok geciliyor. defans desen canlı bomba..

Üst Alt